Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Любі колеги, святкуймо Хелловін разом. Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» оголошує по-справжньому страшенну знижку. Це – 50% на річну передплату єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн».
У Видавничому домі «МЕДІА-ПРО» цінують своїх читачів і люблять радувати приємними сюрпризами. З цієї нагоди оголошуємо акцію «Спекотне літо? Заморожуємо ціни!». Ви маєте нагоду передплатити улюблені професійні видання на 2018 рік за цінами 2017 року!
Вітаємо всіх бухгалтерів із професійним святом! Бажаємо бути успішними в улюбленій справі: розвиватися, досягати бажаних кар’єрних рубежів, а також особистого щастя!
Запрошуємо 23 червня 2017 року на великий HR-інтенсив!

Той, хто оплатить дистанційний курс до 12 липня 2017 р., отримає від National Education Center знижку 500 грн на приємні покупки.

Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» до Дня всіх закоханих підготував для вас вигідну пропозицію.
Акція «Призова передплата — 2017» є унікальною можливістю для всіх клієнтів Видавничого дому «МЕДІА-ПРО» виграти путівку в курортний Моршин на 7 днів.

Напередодні 19 грудня всі діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже кожному приємно отримати навіть маленький презент.

П’ятниця знижок — день шалено низьких цін та вигідних пропозицій, день, коли починається період новорічного шопінгу. Припадає він завжди на останню п’ятницю листопада.
Шановні колеги! Ви маєте можливість забронювати місце в новорічному HR-балі, в межах якого відбудеться V HR-конференція.

Сторінки