Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Напередодні 19 грудня всі діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже кожному приємно отримати навіть маленький презент.

П’ятниця знижок — день шалено низьких цін та вигідних пропозицій, день, коли починається період новорічного шопінгу. Припадає він завжди на останню п’ятницю листопада.
Шановні колеги! Ви маєте можливість забронювати місце в новорічному HR-балі, в межах якого відбудеться V HR-конференція.
Шановні колеги! Ви маєте можливість взяти участь у VI САМІТІ КАДРОВИКІВ, в межах якого відбудеться новорічний HR-бал.
Шановні передплатники! Усі, хто оформлює передплату через відділення «Укрпошти», не пропустіть можливості передплатити видання «Довідник кадровика» зі знижкою за спеціальним індексом 12818
Запрошуємо взяти участь у конкурсі мій «Довідник кадровика»!

Продовжуйте передплату улюбленого журналу «Довідник кадровика» на 2017 рік та отримуйте додаткові переваги!

Лише до кінця 2016 р. у Вас є можливість придбати унікальний комплект видань «ВЕЛИКИЙ КАДРОВИЙ КОМПЛЕКТ», до складу якого входять

Знижка на професійне навчання у зв’язку зі завершенням зимового набору

Редакції журналів «Довідник кадровика» та «Менеджер по персоналу» підготували для вас надзвичайно вигідну пропозицію. Передплатіть унікальний комплект видань «Професіонал» на 2017 рік, до складу якого входять журнали «Довідник кадровика» і «Менеджер по персоналу» зі знижкою 20% та отримуйте електронні версії цих видань абсолютно безкоштовно.

Сторінки