Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Про Всеукраїнську асоціацію кадровиків

Всеукраїнська асоціація кадровиків (ВАК) — громадське об’єднання, професійна спільнота кадровиків, hr-менеджерів і всіх, кому небайдужий розвиток кадрової справи в Україні.

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація кадровиків» є неприбутковою громадською організацією, яку створено на основі єдності інтересів членів Громадської Організації та спрямовано на задоволення, захист та реалізацію її членами своїх законних прав і свобод.

Всеукраїнська асоціація кадровиків визначає своєю основною метою:

  • сприяння підвищенню освітнього і професійного рівня працівників кадрової сфери;
  • проведення наукової, пізнавальної та освітньої діяльності у сфері трудових правовідносин;
  • участь у роботі пов’язаній з розробкою законодавчих актів стосовно трудових правовідносин;
  • здійснення громадського контролю за роботою державних органів, підприємств, установ та організацій щодо виконання ними вимог трудового законодавства.

Всеукраїнське громадське об’єднання «Всеукраїнська асоціація кадровиків» є членом Громадської ради при Національному агентстві з питань державної служби України. Це дає можливість інформувати працівників кадрових служб підприємств, установ, організацій про нові нормативні документи Держслужби захисту персональних даних та Національного агентства з питань держслужби, запрошувати до співпраці фахівців-експертів.

Інформаційне поле ВГО «ВАК» — щомісячні професійні журнали «Довідник кадровика» та газета «Кадри і зарплата».

Всеукраїнська асоціація кадровиків спільно з редакцією журналу «Довідник кадровика» — організатори Всеукраїнського професійного конкурсу «Кадровик року». Беручи участь у конкурсі, учасники мають можливість перевірити і удосконалити свої знання з трудового права, кадрового діловодства і питань кадрового менеджменту. Переможці Конкурсу отримують диплом, який підтверджує їх професійні знання, і цінні подарунки.

З кожним роком Конкурс набуває популярності про що свідчить кількість учасників, а в 2013 році Конкурс отримав підтримку Міністерства соціальної політики України, Державного центру зайнятості,  Державної служби України з питань праці та обласних державних адміністрацій.

Традиційно навесні ВГО «Всеукраїнська асоціація кадровиків» організовує Всеукраїнські кадрові збори, які в 2016 році відбулись вже всьоме. Обговорити актуальні питання трудового законодавства і кадрового діловодства зібралося понад 800 кадровиків, hr-менеджерів і роботодавців зі всієї України.

Завдяки організаторам заходу — редакції професійного журналу «Довідник кадровика» та Всеукраїнській асоціації кадровиків, учасники заходу отримали можливість абсолютно безкоштовно дізнатися про останні зміни у законодавстві, отримали відповіді на практичні запитання від провідних експертів кадрової справи в Україні та можливість виграти цікаві призи. Кожен учасник зборів отримав подарунки від організаторів і сертифікат про участь.

Починаючи з 2013 року започатковано традицію проведення Конгресів роботодавців у різних містах України. Всі бажаючі абсолютно безкоштовно можуть стати учасником Конгресу.

Кадровику особливо важливо бути у курсі змін законодавства, тому основною темою Конгресів, організатором яких виступає ВГО «ВАК», була і залишається тема останніх змін у законодавстві та їх практичне застосування у роботі. Організатори запрошують до виступу представників державних структур, а саме Державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики, Державної інспекції з питань праці.

За підтримки Всеукраїнської асоціації кадровиків розпочав свою роботу «Перший кадровий канал»

«Перший кадровий канал» — новий інформаційний ресурс, корисний для кадровиків, HR-ів, бухгалтерів, керівниківі та всіх, кому небайдужий розвиток кадрової справи в Україні. Канал транслює найактуальніші та значущі події, що відбуваються в напрямку діяльності кадровика. «Перший кадровий канал» висвітлює точні та об'єктивні новини. В студії каналу за участі відомих і авторитетних осіб обговорюються найбільш актуальні питання, теми і події. Ексклюзивні інтерв’ю та коментарі експертів.

Команда каналу оперативно та максимально об’єктивно висвітлює новини, продукує якісний відео-контент і працює над створенням інформативних програм у різних напрямках.

Підпишіться на «Перший кадровий канал» та будьте в курсі всіх професійних новин. Детальніше, як підписатися на канал тут.

 

ВГО «Всеукраїнська асоціація кадровиків» завжди відкрита пропозицій професійної спільноти.

З питань співпраці звертайтесь:
(044) 507  2226 (вн. 723),
marketing@mediapro.com.ua

Будемо вдячні за Ваші відгуки та пропозиції!