Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
odietamo90_73156
18 квітня, 2017 - 14:08
Як проводиться оплата під час тимчасового переведення працівника? На період відпустки на посаду охоронника  потрібно тимчасово перевести тесляра. Період приблизно на 2 місяці. Згода працівника є. Посадовий оклад охоронника менший за посадовий оклад тесляра. Чи потрібно доплачувати різницю до середнього заробітку тесляра? Які правові підстави?
inna.o
20 квітня, 2017 - 12:48
У разі тимчасового переведення в наказі має бути визначено термін, на який переводять працівника.А,якщо працівника переводять на іншу постійну роботу, посадовий оклад, за якою нижче ніж за попередньою, то за працівником зберігають попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення (час.1.ст.114 КЗпП України).