Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
yurotdel.wdk_75404
10 листопада, 2017 - 10:00
Звільнення матим одиночки якщо є дитина 19 років яка продовжує навчання. Чи можна її звільнити?
inna.o
15 листопада, 2017 - 14:45
Стаття 184. КЗпП України Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років — частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням.