Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Чи може роботодавець замінити додаткову відпустку за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці грошовою компенсацією?

14.02.2018
Виплата грошової компенсації за невикористані щорічні відпустки передбачена у разі звільнення та за бажанням працівника у разі використання ним не менше ніж 24 календарних днів щорічної та додаткових відпусток. Решта днів відпустки може замінюватися грошовою компенсацією.

Після двадцяти років роботи на підприємстві працівниця лише тепер попросила надати додаткову відпустку «на дітей»

12.02.2018
Так, в Управління Держпраці у Закарпатській області звернулося керівництво одного з державних підприємств краю з проханням роз’яснити, чи має право працівниця, яка протягом 20 років проробила на цьому підприємстві і не використала належну їй додаткову відпустку, отримати цю відпустку за попередні роки або вимагати виплату грошової компенсації при звільненні.

Дитина «на карантині», але не хворіє: що робити батькам?

05.02.2018
ГРВІ розпочала свою невеселу ходу по Україні. У всіх школах Вінниці вимушені канікули триватимуть з 31 січня по 6 лютого. У Виноградівській РДА Закарпатської області вирішили припинити роботу загальноосвітніх, дошкільних та мистецьких закладів на період з 1 по 16 лютого.

Яка тривалість додаткової щорічної відпустки медичній сестрі з масажу?

02.02.2018
«Відповідно до ст. 8 Закону України «Про відпустки», щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці надається працівникам з ненормованим робочим днем (тривалістю до 7 календарних днів згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою).

Затримку у відрядженні оформили відпусткою: що з ПДФО

02.02.2018
Якщо дата на транспортному квитку не збігається з датою прибуття платника податку — фізичної особи з відрядження згідно з наказом про відрядження у зв’язку з його затримкою на декілька робочих днів, що оформлено відпусткою, то сума відшкодованих такому платнику витрат на проїзд із місця відпочинку, включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку й обкладається ПДФО та військовим збором на загальних підставах.

Яка тривалість щорічної відпустки методиста відділу освіти?

31.01.2018
Відповідно до Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963 посада методиста належить до педагогічних працівників.

Право медичних прцівників — сумісників на додаткову відпустку

Відповідно до пункту 1 статті 8 Закону України «Про відпустки» окремим категоріям працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, надається щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці за Списком виробництв, цехів, професій і посад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 № 1290.
31.01.2018

Сторінки