Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Відряджений знімав готівку та розраховувався корпоративною карткою: коли подавати авансовий звіт

Дата публікації: 12.01.2018

Якщо під час відрядження працівникзастосовував корпоративну платіжну картку як для отримання готівки, так і для проведення розрахунків у безготівковій формі, то з метою дотримання норм ПКУ такий працівник подає відповідні авансові звіти в строки, визначені пп. «а» та «б» пп. 170.9.3 ПКУ.

Тобто — з дотриманням таких вимог:

  • у разі якщо під час службових відряджень відряджена особа — платник податку отримав готівку із застосуванням платіжних карток, він подає авансовий звіт і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження;
  • у разі якщо під час службових відряджень відряджена особа — платник податку застосував платіжні картки для проведення розрахунків у безготівковій формі, тоді строк подання платником податку авансового звіту не перевищує 10 банківських днів, а за наявності поважних причин роботодавець (самозайнята особа) може його подовжити до 20 банківських днів (до з’ясування питання в разі виявлення розбіжностей між відповідними звітними документами)

ІПК ДФС від 03.01.2018 р. № 14/5/99-99-13-02-03-16/ІПК

Джерело: www.interbuh.com.ua

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Посібник «Оформлення та облік відряджень»

У посібнику описано, які бувають відрядження, чим вони відрізняються від тимчасового переведення на іншу роботу. Подається порядок оформлення службового відрядження в межах України та за кордон. Порушуються питання оплати праці працівника, направленого у відрядження

Журнал реєстрації «Журнал реєстрації відряджень»

Форма журналу реєстрації відряджень, була передбачена Інструкцією про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженою Наказом Міністерства фінансів України від 13 березня 1998 року № 59, але з 14 вересня 2015 року втратила чинність. Натомість не втратив своєї актуальності сам журнал реєстрації відряджень, і вже два роки має рекомендований характер.