Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Доплата за роз’їзний характер робіт: оподатковуємо чи ні?

07.06.2021
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України «Про надбавки до тарифних ставок і посадових окладів працівників, направлених для виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних і будівельних робіт, та працівників, робота яких виконується вахтовим методом, постійно проводиться в дорозі або має роз’їзний характер» підприємства самостійно встановлюють надбавки до тарифних ставок і посадових окладів працівників, робота яких постійно проводиться в дорозі або має роз’їзний характер.

Чоловікам та жінкам платитимуть однаково — законопроєкт від Мінекономіки

26.05.2021
Мінекономіки ініціювало розроблення проєкту Закону України «Про рівне винагородження за рівноцінну працю».

На що слід звернути увагу при розрахунку індексації грошових доходів

21.05.2021
2 квітня 2021 року набули чинності зміни, внесені до Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року № 1078.

Чи можна позбавити працівників доплати за роботу з комп’ютером

21.05.2021
За умови дотримання Державних санітарних правил і норм роботи з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин (ЕОМ) та Правил охорони праці робота на персональному комп’ютері не належить до робіт зі шкідливими умовами праці, а тому обов’язкова доплата за таку роботу законодавством не передбачена

Нарахування ЄСВ, якщо нарахували зарплату та відпускні за поточний та майбутні періоди

20.05.2021
Податківці нагадали, як визначати базу для нарахування ЄСВ, коли працівнику нарахували зарплата та відпускні за поточний та майбутні періоди.

Оплата роз’їзного характеру роботи — чи утримувати ПДФО

19.05.2021
Тернопільські податківці пояснили, чи бути ПДФО із вартості проживання та проїзду працівників, які мають роз’їзний характер робіт.

Спортивні установи і молодіжні центри — оплата праці у 2021 році

19.05.2021
Керівникам бюджетних установ, закладів та організацій фізичної культури та спорту, молодіжних центрів доручено забезпечити диференціацію заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної, у межах фонду оплати праці, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи.

Правила індексації при підвищенні посадових окладів

18.05.2021
Тільки зростання посадового окладу впливає на початок обчислення індексу споживчих цін при нарахуванні індексації — пояснюють в Мінсоцполітики.

Посадові оклади для працівників культури на 2021 рік

14.05.2021
Наказ Міністерства культури та інформаційної політики України «Про внесення зміни до наказу Міністерства культури і туризму України від 18 жовтня 2005 року № 745» від 19 березня 2021 року № 208 набрав чинності з 16 квітня 2021 року та застосовується з 1 січня 2021 року.

Оплата праці у вихідні та святкові дні

13.05.2021
Які ж дні є вихідними та святковими? У яких випадках забороняється праця в такі дні та як оплачується робота працівників, які долучаються до роботи у вихідні та святкові дні?

Сторінки