Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Чи можна застосувати похідне слово «Старший» до деяких професійних назв робіт промислового підприємства?

21.05.2018
У кадровому діловодстві промислового підприємства є потреба у додаванні похідного слова «Старший» до таких професійних назв робіт: табельник, комірник, майстер дільниці, товарознавець, менеджер з логістики, оператор копіювальних та розмножувальних машин.

Чи можна призначити на посаду інспектора за наявності вакансії провідного інспектора?

16.05.2018
Чи можна призначити на посаду особу (обслуговуючий персонал), якщо штатним розписом державної установи передбачена, наприклад, посада провідного інспектора, а кандидат за кваліфікаційними вимогами відповідає цій посаді, за винятком стажу роботи? Наприклад, враховуючи відсутність стажу роботи у кандидата прийняти його на роботу на посаду інспектора (за рахунок посади провідного інспектора), встановивши нижчий тарифний розряд від передбаченого штатним розписом та випробувальний термін.

Правительство обещает помочь промышленникам в подготовке квалифицированного персонала

11.05.2018
Правительство обещает решить проблему кадрового дефицита технических специальностей за счет создания сети учебно-практических центров на базе профессионально-технических учебных заведений. На текущий год запланировано создание 50 таких центров по подготовке специалистов, в которых наиболее остро нуждается рынок труда.

Чи може лікар-ендокринолог працювати у дитячому закладі без атестації?

02.05.2018
Лікар-ендокринолог із великим стажем давно не підтверджувала кваліфікаційну категорію. Після прийняття на роботу в дитячий заклад пройшла спеціалізацію з дитячої ендокринології, але строк дії сертифіката спеціаліста з дитячої ендокринології закінчився 18 березня 2017 року. У жовтні 2017 року вона пройшла курси передатестаційного циклу з дитячої ендокринології та дотепер не атестована.

Топ-10 запитань роботодавців про професійні стандарти в Україні

06.04.2018
Після набрання чинності Методикою розроблення професійних стандартів, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 22.01.2018 № 74, та з урахуванням раніше прийнятого Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України

Тонкощі підвищення кваліфікаційної категорії вчителю

05.04.2018
«Чи може атестуватися вчитель початкових класів з повною вищою освітою з кваліфікацією вчителя початкових класів, на присвоєння І кваліфікаційної категорії після перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, якщо за наслідками атестації йому було присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію за посадою вчителя мови і літератури до такої відпустки?»

Чи можна писати англійською мовою назви структурних підрозділів і посад у них?

04.04.2018
Вирішуючи різні питання щодо організаційної структури підприємства, установи, організації, у т. ч. щодо наявності у складі підприємства різних структурних підрозділів, насамперед потрібно звернути увагу на норми статті 64 Господарського кодексу України

Чи можуть знизити кваліфікаційну категорію педпрацівнику, якщо після останньої атестації минуло більше 5 років

04.04.2018
Атестація педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності є обов'язковою і здійснюється, як правило, один раз на п'ять років відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 06.10.2010 р. № 930 (далі - Типове положення).

Сторінки