Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

10 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
yyar
8 листопада, 2013 - 11:19
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка у вирішенні такого питання. На підприємстві в установленому порядку затверджений штатний розпис, до якого входять: Директор, заступник директора, головний бухгалтер, юрист та менеджер. Однак, у вказаному штатному розписі відсутня така посада як «Касир» та «Кадровик», разом з тим, на підприємстві існує наказ директора про покладення на головного бухгалтера обов’язків того ж «Касира» та «Кадровика» хоча в штатному розписі таких посад не передбачено. Питання: Чи потрібно вносити зміни в штатний розпис з введенням у нього таких посад як «Касир» та «Кадровик» і вже потім видавати наказ про покладення на головного бухгалтера обов’язків того ж «Касира» та «Кадровика»? Якщо можливо дайте посилання на відповідний нормативний документ.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
12 листопада, 2013 - 10:32
Як можна покладати виконання обов’язків за посадою, що не передбачена штатним розписом? Відповідь очевидна. Отже, необхідно внести зміни до штатного розпису. До речі, посада «Кадровик» не передбачена Класифікатором професій. Але, на мою думку, у вашому випадку, краще в установленому порядку внести зміни до посадової інструкції головного бухгалтера, де зазначити додатково основні обов’язки, що необхідно виконувати за посадою «Касир» та «Інспектор з кадрів». У такому випадку не потрібен ні наказ про виконання інших обов’язків головним бухгалтером, ні зміни до штатного розпису.
алінасуховій
Зображення користувача алінасуховій.
4 січня, 2014 - 23:35
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка. В нашій установі штатним розписом передбачено 140 посад "фахівців", з них половина на сьогоднійній день є вакантними. Наразі керівництво хоче вакантні посади "фахівців" змінити на "фахівців І категорії".  На скільки я розумію, такі дії розцінюються як зміна істотних умов праці, що потребує попередження працівників за 2 місяці. Питання: чи може підприємство частково скоротити посади "фахівця", які є вакантними, ввівши таку ж кількість посад "фахівець І категорії" без попередженя працівнтків за 2 місяці (ажде скорочуються лише вакантні посади і звільнення працівників не передбачається) ?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
6 січня, 2014 - 09:47
Може, звичайно. Затверджуйте штатний розпис на 2014 рік із відповідними змінами щодо вакантних посад.  Звертаю увагу, що про зміну істотних умов праці необхідно повідомляти працівників, а не вакантні посади (!). У зазначеній ситуації вам немає кого повідомляти.
алінасуховій
Зображення користувача алінасуховій.
7 січня, 2014 - 20:24
Дякую за вичерпну відповідь. Так і зробимо )))
алінасуховій
Зображення користувача алінасуховій.
12 січня, 2014 - 23:13
Доброго дня! В продовження до нашої обговорюваної теми: на які нормативні документи чи посилання в даному випадку я можу зіслатися?
A.IrishkaV_68558
Зображення користувача A.IrishkaV_68558.
Если вас послали, а потом за это еще и заплатили, то это командировка.
8 червня, 2016 - 22:15
Подскажите, пожалуйста, как быть в такой ситуации. Я новый работник, на предприятии есть утвержденное штатное расписание по спец.фонду. Оно состоит из кассира 0,5ставки, сторож и дворник. Кассиру установлен оклад согласно 6 разряда. Согласно инструкции по которой работает учереждение: главный кассир - 6разряд, кассир - 5 разряд. Если сейчас исправлять эту ошибку, то оклад уменьшится у человека примерно на 100грн. Можно ли переделать штатное указав не кассир, а главный кассир?
Оксана213
30 серпня, 2016 - 11:03
В штатному розписі підприємства приватної власності є дві однакові посади з різними окладами, як коректно це виправити?
benotti_70368
7 жовтня, 2016 - 12:28
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, на підприємстві в штатний розпис введено посаду заступник директора з фінансових        питань-головний бухгалтер. В класифікаторі така посада зазначена? 
natasha_19_89_68624
20 жовтня, 2016 - 09:45
Доброго ранку! Підскажіть будь ласка на підприємстві введено новий штатний розпис з 01.10.2016р. чи можливо скоротити співробітника за угодою сторін по страрому штатному розпису 26.10.2016р. (його посада є і в новому), а на його посаду перевести іншого працівника по новому штатному позпису з 01.10.2016р. тобто чи може на підприємстві працювати 2 працівника на одній посаді тільки один по старій штатці, а інший по новій??