Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

%count допис / 0 нових
Останнє повідомлення
madanic
6 квітня, 2011 - 14:14
Помогите пожалуйста!!! У нас штатным расписанием предусмотрены категории, например оператор 1,2 и без категории. Можно ли оператора перевести (или присвоить) на оператора 2 кат. по представлению начальника подразделения и заявления самого работника? Или для этого нужно создать комиссию? Где можно прочитать как правильно сделать?
metallkunde
6 квітня, 2011 - 23:20
По-перше Вам потрібно взяти Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників і подивитися вимоги до операторів 1, 2 категорій, чи відповідають їм працівники, яких Ви бажаєте перевести. Наприклад:(приклад для професії фахівець) Кваліфікаційні вимоги. Фахівець I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за професією фахівця II категорії: для спеціаліста — не менше 1 року, для бакалавра — не менше 2 років. Фахівець II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією фахівця — не менше 1 року. Фахівець: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи. На моєму підприємстві скликають кваліфікаційну комісію, і за результатами її підвищують категорію. Ця процедура в нас документована, тобто є положення про підвищення кваліфікації працівників по підприємству затверджене, де вказані кількість комісій на рік та процедура, форми протоколів та інше. Можливо у Вас є таке, тоді потрібно орієнтуватися на нього. Простіший варіант, як на мене, скликати комісію (наказ з основної діяльності). На основі протоколу засідання комісії та заяви працівника зробити вже кадровий наказ про переведення на іншу категорію.
Мари
26 травня, 2011 - 14:21
Фахівці, підкажіть будь-ласка! Виникло таке питання. В організації проведено кваліфікаційну атестацію, присвоїли юрисконсульту І категорію. Чи потрібні тепер зміни в штатний розклад? І як правильно запис робити запис в трудовій - присвоєно кв. категорію чи переведено на посаду ю-к І категорії? Наперед дякую
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
26 травня, 2011 - 15:31
Необхідно внести зміни до штатного розпису, якщо у ньому відсутня посада «юрисконсульт І категорії». На підставі протоколу засідання атестаційної комісії і атестаційного листа за заявою (згодою) працівника видається наказ про переведення його на посаду з присвоєною категорією та вноситься відповідний запис у трудовій книжці працівника, наприклад: «Переведений(а) юрисконсультом І категорії». Зауважу, що при присвоєнні кваліфікаційних категорій рекомендується дотримуватися послідовності: друга, перша, провідний.
Мари
26 травня, 2011 - 16:19
NAI, щиро вдячна за оперативну відповідь! В шт. розписі лише одна посада ю/к - ІІ категорії. Я так розумію, мають бути дії в такій послідовності (поправте, якщо помилюся): 1. Наказ про встановлення І кв. категорії за результатами атестації 2. Наказ про внесення змін в штатний розпис у зв*язку з встановленням категорії - вивести ю/к ІІ кат, ввести ю/к І кат 3. Заява працівника про переведення 4. Наказ про переведення на посаду І все це однією датою можна?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
26 травня, 2011 - 18:01
Послідовність дій абсолютно вірна. І все це можна зробити дійсно однією датою.
Мари
26 травня, 2011 - 18:07
І в трудову робимо 2 записи: встановлено І кат та переведено на посаду ю/к І кат, вірно?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
27 травня, 2011 - 10:11
У Вашому випадку у трудовій книжці робиться тільки запис про переведення на посаду. Не бачу необхідності у записі про присвоєння кваліфікаційної категорії.
metallkunde
27 травня, 2011 - 23:21
як варіант: на підставі рішення кваліфікаційної комісії переведено на посаду.....(2 в 1) :)
Анна-Марія
27 травня, 2011 - 10:26
Прочитавши вище наведене, хотіла б спитати, а чи вірний такий наказ?: Про підсумки атестації Відповідно до рішення атестаційної комісії при ..... від ...... ........... 2011р. н а к а з у ю: встановити кваліфікаційну категорію „Методист І категорії” з ....... .............. 2011р. ПІБ. Заяви від працівника не було. То чи достатньо тоді такого наказу чи потрібно ще заяви про переведення у зв'язку.....?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
27 травня, 2011 - 10:36
Прочитайте уважно мою відповідь від 26.05.2011 о 15:31.
Анна-Марія
27 травня, 2011 - 10:45
Все ясно, уважно не дочитала. Дякую за виправлення.
оксана_hr
Зображення користувача оксана_hr.
оксана_hr
17 вересня, 2013 - 11:31
Можно Вас попросить сбросить текст Положення про підвищення кваліфікаціїї?  
redaktor
18 вересня, 2013 - 13:16
оксана_hr, а вы можете указать номер или дату принятия положения?
Юлія Андріївна
19 листопада, 2013 - 17:36
Доброго дня! У мене таке запитання: оформлено ООО на спрощенній формі оподаткування (якщо це має значення) співробітник має  освіту спеціаліста. Необхідно прийняти на роботу на 1 категорію. Стаж роботи є але не значний. Чи можливо це зробити якщо оформити відповідну посадову інструкцію або скликавщи комісію? Взагалі так можливо якимось чином? Наказ отримано, а яким чином це оформити уявлення не маю. Допоможіть. будь ласка....
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
20 листопада, 2013 - 10:41
На усі посади, зазначені в затвердженому керівництвом підприємства штатному розписі, складаються посадові (робочі) інструкції, структура яких розглядається у Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників розділів 1 і 2 Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2004 року № 336. У розділі посадової інструкції «Кваліфікаційні вимоги» визначаються вимоги до кваліфікації працівника (рівень освіти, рівень кваліфікації, стаж роботи, необхідні для повного і якісного виконання посадових обов’язків, інші вимоги), який може обіймати цю посаду. Якщо  кандидат на посаду відповідає зазначеним кваліфікаційним вимогам, то є підстави для прийняття його на роботу.
nizhynmuvg1_70031
Наталія
16 вересня, 2016 - 09:31
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи можна перевести працівника з ІІ категорії на провідного спеціаліста (не бувши на Ікат). Працівника брали на випробувальний термін
Володимирівна
Law and Order
29 листопада, 2016 - 14:34
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, чи обов'язково витрумувати строк у 2 роки, для того, щоб присвоїти юрисконсульту ІІ категорії - І категорію. Освіта - вища юридична (спеціаліст). Штатним розписом (бюджетна установа) передбачено посаду юрисконсульта І,ІІ категорії. Можливо є якісь листи-роз'яснення стосовно даного питання?
myrkin.alexandr...
3 квітня, 2017 - 13:05
Підкажіть, будь ласка, мені зробили запис у трудовій прийнятий "юристконсультом" замість правильного "ЮРИСКОНСУЛЬТОМ". Зараз я працюю у іншого роботодавця. Як виправити цю помилку?
per_sil_rada_73181
19 квітня, 2017 - 16:19
Підкажіть будь ласка алгоритм переведення спеціаліста ІІ категорії з бухгалтерського обліку на спеціаліста І категорії в органах місцевого самоврядування. Дякую.  
maya23c
Майя
9 червня, 2017 - 11:13
Доброго дня шановні експерти-форумчани.  Слюсарю присвоїли 6 розряд. Чи потрібно перезатверджувати його робочу інструкцію. Як правильно це зробити? Спасибі.