6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Людочка
Зображення користувача Людочка.
29 жовтня, 2012 - 14:14
Був пропущений наказ, нумерація вже пішла вперед. Чи можна вставити номер через дроб чи дефіс (наприклад: є номера 120-к, 121-к, 122-к; чи можна зробити 121/2-к)? Чи є це помилкою?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
29 жовтня, 2012 - 15:09
У даному випадку стане зрозуміло, що наказ № 121/2-к зареєстрований заднім числом. Це не буде помилкою, просто так робити не можна. Відповідно до листа Міністерства праці та соціальної політики України від 19 жовтня 2005 р. № 09-487 «Про реєстрацію наказів щодо особового складу» усі накази по особовому складу реєструються в книзі реєстрації наказів. Книга повинна бути пронумерована, прошнурована, скріплена підписом керівника та сургучною печаткою підприємства. Вилучення аркушів з книги не допускається, направлення також. Записи в книзі мусять відповідати наявності наказів. Книга реєстрації наказів є документом суворої звітності і постійного зберігання. Книга реєстрації наказів ведеться працівником кадрової служби, який готує і веде облік наказів по особовому складу. Заповнення граф необхідно робити коротко відповідно до змісту наказу.
Людочка
Зображення користувача Людочка.
29 жовтня, 2012 - 15:50
дякую
Людочка
Зображення користувача Людочка.
29 жовтня, 2012 - 16:41
наша фірма існує лише 2 роки. штат складає 40 чол. отже відділу кадрів немає. і немає кваліфікаційного працівника з цих питань. на мене бухгалтера (нову людину в колективі) "повісили" ведення кадрів, якими ніколи не займалась. Книги реєстрації тут не велося взагалі. Є просто зошит звичайний шкільний, де реєструються накази та довільна таблиця, яка набрана в комп'ютері. Що потрібно зробити, щоб не мати покарання за це. Переписувати всі накази за 2 роки - це дуже багато роботи. Чи можна залишити реєстр, набраний в комп'ютері, пронумеровати та прошнурувати його? сам реєстр виглядає так: __________________________________ дата | наказ № | зміст | -------------------------------- | загальні | кадрові | -----------------------------------------------------------
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
29 жовтня, 2012 - 17:41
Я так би і зробив.
LK-86
7 серпня, 2018 - 12:24
Доброго дня! Прошу Вашої допомоги з приводу питання: в реєстрації наказів по особовому складу був створений шаблон наказу для призначення доплати працівнику за збільшення об'єму робіт, але згодом вияснилося, що для створення такого наказу потрібно попередити працівника за 2 місяці до призначення наказу. Пройшов деякий час і номерація продовжилася, цей шаблон наказу залишився в номерації, а там вже і прийняття на роботу, і звільнення :(. Тому поміняти номерацію неможливо. Підкажіть будь ласка, що можна зробити в такому випадку? Заздалегідь вдячна.