Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

14 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
podgornaya
14 липня, 2014 - 13:21
Возникла непростая ситуация, как поступить? Группа сотрудников  работает в районе АТО (командированы для на наладки оборудования). Завод работает в обычном режиме,   только в городе появились люди с автоматами. Один сотрудник позвонил в фирму и сказал, я работать отказываюсь в таких условиях, мне не разрешают  родители. Директор сказал - я бы уволил  данного сотрудника, начальник подразделения - дать отпуск за свой счет...., а вообще -   решайте кадры .....  
mirallisa
14 липня, 2014 - 16:04
Доброго дня! Мінсоцполітики радить відправляти таких працівників у відпустку. http://www.kadrovik.ua/content/pro-zberezhennya-miscya-roboti-pracivnikiv-yaki-peremishchuyutsya-z-rayoniv-provedennya
podgornaya
15 липня, 2014 - 10:03
Большое спасибо, я данную статью изучила еще до того, как написала в сеть. Суть в другом: никто работу не приостанавливал, угрозы, слава богу, нет. На заводе требуют выполнения договорных обязательств и побыстрее. Сотрудник испугался, товарищи работают.....,  а мы должны ему дать отпуск???
mirallisa
15 липня, 2014 - 11:37
Вы вообще большие молодцы, что держитесь и продолжаете работать в такое непростое время.  А сотрудник, а так понимаю, еще довольно молодой парень? Может родители действительно слишком за него переживают, что даже из дому боятся выпустить. Их можно понять.  Как вы считаете, нельзя ли этого сотрудника времено в отпуск за свой счет отправить? По-человечески жалко, если он в такое непростое время без работы останется. А вот те сотрудники, что ни смотря ни на что продолжают работать, достойны похвал.)
Марина76300
19 серпня, 2014 - 11:33
Доброго дня! Виникла непроста ситуація! Як правильно оформити на роботу переселенців із зоні АТО, якщо вони там не звільнені. Можливо на період відпустки без збереження заробітної плати за основним місцем роботи?
Андрей Дмитриевич
11 вересня, 2014 - 10:54
Бачив свіжі статті, по даному питанню, в http://online.kadrovik.ua/. Там є можливіть отримати безкоштовно демо-доступ, от і знайдете потрібну вам інформацію.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
19 серпня, 2014 - 12:16
Можна прийняти такого працівника на роботу за строковим трудовим договором за сумісництвом або укласти цивільно-правовий договір на виконання робіт або надання послуг.
Марина76300
19 серпня, 2014 - 13:58
За сумісництвом неможливо тому за основним місцем роботи вона займає керівну посаду((((, а цивільно-правовий договір теж неможливо заключити, тому що вона буде виконувати роботу бухгалтера. Мене саме цікавить, якщо вона оформить відпустку без збереження заробітної плати вона має право працювати на іншому підприємстві  у цей період?  
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
19 серпня, 2014 - 14:43
  1. За сумісництвом не можна працювати тільки керівним працівникам державних підприємств.                                                                     2. Роботу з бухгалтерського обліку можна виконувати за цивільно-правовим договором.                                                                                3. Під час відпустки без збереження заробітної плати, яка надається  за основним місцем роботи, працювати на іншому підприємстві можна тільки за сумісництвом або за цивільно-правовим договором. 
Марина76300
19 серпня, 2014 - 15:25
Зараз так швидко не знайду, но в мене є листи-роз"яснення щодо неможливості виконувати бухгалтерську роботу за договорами ЦПХ. А щодо порядку роботи у відпусці Ви можети написати статті законодавства  де це прописано? Дякую!
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
19 серпня, 2014 - 16:54
Надання працівникові будь-якої відпустки є звільненням від роботи. А, як відомо, сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві, в установі, організації.  
Марина76300
19 серпня, 2014 - 17:00
Если челокек из Луганска, там основное место работы, она не уволена, как она может оформится по совместительсту в другом городе? (Киев)
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
19 серпня, 2014 - 17:11
Трудовим законодавством не заборонено працювати за сумісництвом у іншому місті від основного місця роботи.
Марина76300
19 серпня, 2014 - 17:40
Но человека необходимо принять на полную ставку, а по совместительству он не может работать больше чем на 0,5 ст.? А во время отпуска он же может работать на полную ставку?