Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

9 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Oksana Vik
30 жовтня, 2013 - 14:51
Підкажіть, будь ласка, чи повинні бути присутні на атестації державні службовці, які на дату їх атестації будуть на лікарняному та у щорічній відпустці, чи можна провести атестацію без їх присутності? Чи в наслідок того, що і щорічна відпустка і хвороба є поважними причинами для таких державних службовців слід проводити додатково засідання атестаційної комісії, коли у них закінчаться відпустки і лікарняні?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
30 жовтня, 2013 - 15:39
Відповідно до п. 10 Положення про проведення атестації державних службовців, затвердженого постановою КМУ від 28 грудня 2000 р. N 1922, на засідання комісії запрошуються працівник, який атестується, та його безпосередній керівник. Якщо державний службовець не з'явився на засідання комісії без поважних причин, комісія має право провести атестацію за його відсутності. Відповідно до додатку до наказу Головдержслужби від 17.11.2004 № 201 «Методичні рекомендації щодо застосування Положення про проведення атестації державних службовців» як  правило,  атестація  проводиться в присутності державного службовця  та  його  безпосереднього  керівника.  Разом  з  тим  у випадку,  коли державний службовець, який атестується, не з'явився на  засідання  атестаційної  комісії  без поважних причин, комісія може  провести атестацію за його відсутності. До поважних причин у цьому  випадку  можна  віднести:  хворобу,  відпустку за сімейними обставинами,   відрядження   тощо.   Документи,  що  підтверджують відсутність  державного  службовця на атестації, мають бути надані атестаційній комісії його безпосереднім керівником. Отже, комісія має право проводиться атестацію без присутності державного службовця тільки у разі відсутності останнього на засіданні атестаційної комісії без поважних причин. У вашому випадку необхідно проводити додаткове засідання атестаційної комісії тільки у разі хвороби державного службовця, оскільки відсутність через щорічну відпустку не є поважною причиною.
Oksana Vik
30 жовтня, 2013 - 16:48
Щиро дякую за відповідь. Підкажіть також, будь ласка, а чи можливо, якщо співробітник, який знаходиться на лікарняному буде атестуватися?(тобто прийде в той день, коли для нього призначена атестація)
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
30 жовтня, 2013 - 17:02
Можливо, якщо режим, який призначається хворому амбулаторний,  вільний тощо.
Oksana Vik
31 жовтня, 2013 - 14:29
Дякую!!!
olena0909
olena
30 грудня, 2013 - 12:18
Працю на посаді головного спеціаліста (бухгалтер) відділу державної виконавчої служби з січня 2005 року, у 2010 році успішно пройшла атестацію державного службовця, а в грудні 2013 році атестували з умовою, мотивуючи тим, що у мене середня спеціальна освіта спецціальність “Бухгалтерський облік “ Мені було рекомендовано вступити до вищого навчального закладу для здобуття вищої освіти за фахом, протягом 2014 року, і до атестаціїї в наступному році надати довідку про те, що я є студентом навчального закладу. Поясніть будь-ласка, чи правомірне таке рішення атестаційної комісії. На посаду я була призначена на конкурсній основі із встановленням 15 рангу державного службовця. У разі не виконання пропозицій атестаційної комісії,чи є підстави звільнити мене з займаної посади.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
30 грудня, 2013 - 12:52
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   П О С Т А Н О В А від 28 грудня 2000 р. N 1922 Київ   Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців   11. На підставі всебічного аналізу виконання основних обов'язків, складності виконуваної роботи та її результативності, знання та користування державною мовою під час виконання службових обов'язків комісія приймає одне з таких рішень:      відповідає займаній посаді;       відповідає займаній посаді за умови виконання рекомендацій щодо підвищення кваліфікації з певного фахового напряму, набуття навичок роботи на комп'ютері тощо;       не відповідає займаній посаді.       Атестованими вважаються державні службовці, визнані комісією такими, що відповідають займаній посаді, або відповідають займаній посаді за певних умов.
olena0909
olena
30 грудня, 2013 - 14:14
Дякую!
Тетяна777
12 червня, 2014 - 13:45
Скажіть будь ласка. а якщо державний службовець, головний спеціаліст- бухгалтер відділу, був у 2013 році атестований при умові здобуття вищої відповідної освіти і тепер (через рік) при повторній атестації не надасть документи підтверджуючі вступ до відповідного ВУЗу, він вважається неатестованим. Що в такому випадку робити???