Електронні видання

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАНТ. Кадровик

Ваш персональний експерт із трудового законодавства.

Система ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТ. КАДРОВИК — це найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами пошуку. Цей ресурс дасть змогу швидко знайти і проаналізувати правову кадрову інформацію в будь-який момент, оцінити ситуацію і прийняти правильне рішення.

ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТ. Кадровик. Бюджет

Приймаємо правильні рішення разом!

ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТ. Кадровик. Бюджет — це єдина в Україні кадрова система для організацій, підприємств, установ бюджетної сфери. Ресурс дає змогу швидко знайти і проаналізувати правову кадрову інформацію в будь-який момент, оцінити ситуацію і прийняти правильне рішення. 

КАДРОВИК.UA

«КАДРОВИК.UA» — перший професійний журнал iз вкладенням «Кадри. Гарячі запитання кадровика»! Видається щомісяця за підтримки Міністерства соціальної політики України. На сторінках журналу викладено достовірні матеріали та професійна інформація для кадровиків iз нормативно-правовою базою та безліччю практичних порад.

Управление персоналом

«Управление персоналом» — Єдине спеціалізоване видання України для тих, хто працює в сфері управління людським капіталом і хоче отримати доступ до найціннішого досвіду колег у всьому світі

Складення та оформлення службових документів

Видання покликане стати у пригоді всім, кому доводиться працювати з документами. Готові зразки, приклади формулювання, уніфіковані форми внутрішніх і зовнішніх документів та рекомендації щодо їх оформлення допоможуть керівникам та їх підлеглим стати більш ефективними та не витрачати часу на рутинну роботу з оформлення документів.

Фінансова та податкова звітність

Заповнення форм податкової та фінансової звітності для підприємств, які керуються національними стандартами бухобліку. Форми звітності для юридичних осіб — представників великого і середнього бізнесу. Скорочена фінзвітність малих та мікропідприємств. Приклади виправлення помилок та рекомендації з уникнення штрафних санкцій.

Підприємство і банк: правила взаємодії, інструменти, ризики

Банківський сектор економіки вирізняє те, що його проблеми автоматично стають проблемами клієнтів. Однією з них є ризик втратити кошти з поточного рахунку. Особливо, якщо банк визнали неплатоспроможним. Цей посібник допоможе максимально знизити ризики роботи з банками, дізнатися, як обліковувати суми, що «зависли» у проблемних банках, відкрити та закрити рахунок, встановити ліміт.

Діловодство

Щомісяця в журналі «Діловодство»: організація діловодства в установах і підприємствах різних форм власності та рівня підпорядкування згідно з новими правилами й вимогами, архівна справа, кадрове діловодство на прикладі конкретних виробничих ситуацій, юридична підтримка під час роботи з документами, основні вимоги до складання та оформлення службових документів. А також відповіді кваліфікованих спеціалістів на запитання читачів, підвищення рівня освіти, поради психолога-практика та ін.

Охорона праці і пожежна безпека

Виробничо-практичне видання з додатком «Консультант з охорони праці і пожежної безпеки» для всіх, хто працює в сфері охорони праці, пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту підприємств України.