Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

«КАДРОВИК-онлайн»: відповіді на найпоширеніші запитання кадровиків

Єдина електронна система «КАДРОВИК-онлайн»

www.online.kadrovik.ua

Що таке єдина електронна система «КАДРОВИК-онлайн»?
Єдина електронна система (ЄЕС) «КАДРОВИК-онлайн» — унікальна база даних, створена вітчизняними фахівцями спеціально для працівників відділу кадрів.
У ній міститься понад 300 зразків документів з підказками щодо їх заповнення, понад 1400 нормативно-правових актів, практичні рекомендації, відповіді на актуальні запитання, зручні довідкові таблиці, спеціальні сервіси та корисні для роботи інструменти.
ВАЖЛИВО! Ви отримаєте правильну відповідь на будь-яке кадрове запитання. У кожній відповіді міститься посилання на нормативні документи, з якими можна ознайомитися у вбудованій правовій базі.
У чому полягає відмінність ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн» від інших довідково-правових та кадрових систем?
Система «КАДРОВИК-онлайн» створена не для всієї організації, а для керівників і фахівців відділу кадрів, враховує їх потреби.
У ЄЕС нема нічого зайвого, таким чином, фахівець знайде відповідь швидко і йому не доведеться по крихтах збирати потрібну інформацію в матеріалах, призначених для бухгалтера або юриста, самостійно аналізувати безліч нормативних документів і статей. Разом з тим, якщо виникне потреба, можна легко пересвідчитися в правильності запропонованої відповіді: досить перейти за спеціальним посиланням до правових документів або судових рішень і провести власну експертизу.
ВАЖЛИВО! Ми не беремо грошей за інформацію, розміщену в інтернеті у відкритому доступі! Наші матеріали ексклюзивні! Їх готують спеціально для клієнтів видавничого дому «МЕДІА-ПРО».
Чим ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн» відрізняється від кадрових журналів і професійних порталів?
«КАДРОВИК-онлайн» — розумна база даних. Досить поставити запитання в пошуковому рядку — і ви оперативно отримаєте чітку відповідь.
При цьому можна не сумніватися в її актуальності, оскільки система оновлюється, щойно відбуваються зміни в законодавстві. В усіх журналах, зокрема і їх електронних версіях, містяться статті, найбільш актуальні для кадровиків на час їх виходу. Однак законодав- ство змінюється, тому користуватися архівом журналів для вирішення нагальних питань треба з певною обережністю.
Чи можуть клієнти ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн» отримати індивідуальну консультацію зі свого питання?
Усі клієнти ЄЕС можуть отримати:
— оперативну консультацію в онлайн-режимі;
— детальну відповідь на запитання з добіркою матеріалів від компетентних експертів.

Відповідь буде готова протягом чотирьох діб із часу відправлення запитання через заповнення спеціальної форми на сайті (залежно від складності ситуації).

ВАЖЛИВО! Кількість звернень до онлайн-помічника не обмежена і не потребує додаткової оплати.
Чи потрібно мати спеціальне технічне або програмне забезпечення, щоб працювати з ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн»?
Нічого завантажувати або встановлювати не потрібно, чекати оновлень — теж. Спеціальні знання та пристрої також не знадо- бляться. Комп’ютер і доступ до інтернету — усе, що потрібно для роботи з ЄЕС.
Для кого призначена ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн»?
Cистема призначена насамперед для роботодавців. Користуватися нею можуть як комерційні, так і бюджетні організації.

ВАЖЛИВО! Враховується специфіка роботи кадровиків у державній службі, пропонуються кадрові рішення як для невеликих підприємств, так і для промислових гігантів.
Чи можна працювати з ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн» удома або інтернет-кафе?
Можна. Потрібно лише зайти на сайт ЄЕС та ввести логін і пароль. Це дуже зручно.
Якщо, наприклад, виникне непередбачувана ситуація в період відпустки, ви без проблем зможете проконсультувати колегу з будь-якого термінового питання. А ще можна поставити запитання експертові системи, і він сам добере для вас потрібну інформацію і навіть вишле її на пошту вашому колезі, якщо у запиті буде вказано його адресу.
Чому можна довіряти інформації ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн»?
Експертами системи є провідні фахівці у сфері трудового права, зокрема й представники державних органів.

ВАЖЛИВО! Керуючись нашими матеріалами, можна налагодити документообіг, запобігти трудовим спорам і штрафам.
Як часто оновлюються матеріали в ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн»?
Дані оновлюються щодня (без перерв), тому наші клієнти завжди працюють з актуальними матеріалами й оновленою правовою базою.
Як шукати відповіді в ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн»?
Просто введіть у пошуковий рядок запит у довільній формі або скористайтеся деталізованим рубрикатором.

ВАЖЛИВО! У системі вдосконалені фільтри для пошуку інформації саме кадровиками України. Механізми пошуку адаптовані під специфіку роботи.
Як перевірити роботу ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн»?
Ви можете швидко й абсолютно безкоштовно спробувати, як працює ЄЕС «КАДРОВИК-онлайн». Для цього отримайте БЕЗКОШТОВНО повний доступ до системи на 2 дні  www.online.kadrovik.ua і переконайтеся, що з «КАДРОВИК-онлайн» можна:
— зекономити свій час;
— не пропустити повз увагу жодної зміни в законодавстві;
— швидко підготувати потрібний документ;
— знайти аргументи для вирішення спору;
— підвищити свій рівень знань.

ВАЖЛИВО! У системі вдосконалені фільтри для пошуку інформації саме кадровиками України. Механізми пошуку адаптовані під специфіку роботи.

Чому ми радимо обрати для успішної роботи саме єдину електронну систему «КАДРОВИК-онлайн»?

У порівнянні з іншими системами впевнено стверджуємо:

1
в КАДРОВИК-онлайн НАЙЗРУЧНІШИЙ ПОШУК ІНФОРМАЦІЇ:
 • можливий розширений пошук будь-якої професійної кадрової інформації (як в Google), за сформульованим запитом користувача;
 • звужений пошук (структура системи розроблена таким чином, щоб кадровик максимально оперативно орієнтувався в наданій інфо).
  Лише у нас оформлені окремо розділи меню, кожен з індивідуальними можливостями вибору (сортування)

2
НАЙЗРУЧНІША ЕКСКЛЮЗИВНА НАВІГАЦІЯ (засоби для швидкого орієнтування в матеріалах)!
 • Головна перевага при перегляді консультацій в КАДРОВИК-онлайн — при відкритті документу автоматично відкривається нова вкладка над полем документа з його іменем і піктограмою.
  Так само відкривається вкладка при переході за посиланням при відкритті іншої теми чи іншого розділу меню. Таким чином, у нас відкриті необмежена кількість вкладок, швидкий перехід на них одним кліком, є спеціальні інструменти для роботи з вкладками.
  Це зручно!Навігація повинна бути простою!!!

3
НАЙПОВНІША ПРОФЕСІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:
Саме у нас вся інформація орієнтована саме на кадровика, на його потреби і вирішення запитань, що виникають у повсякденній роботі:
В системі зараз:
 • понад 800 статей у вигляді практичних рекомендацій
 • понад 300 зразків документів
 • понад 210 запитань-відповідей
 • понад 1420 нормативно-правових актів (лише біля 900 у схожій системі)
 • понад 70 шаблонів документів
Щодня система поповнюється: 1-2 професійними новинами, 1-2 практичною публікацією, 1-2 запитанням-відповіддю, 1 посадовою інструкцією, а також удосконалюється пошук і розробляються нові сервіси для клієнтів.

4
НАЙДОСТУПНІША ВАРТІСТЬ:

Ми пропонуємо унікальну професійну систему за найбільш доступною вартістю — майже вдвічі нижча, аніж інші кадрові електронні системи!

5
БЕЗКОШТОВНЕ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З СИСТЕМОЮ — ПОВНИЙ ДОСТУП НА ДВА ДНІ! ПОЗНАЙОМТЕСЯ З «КАДРОВИК-ОНЛАЙН» ВЖЕ ЗАРАЗ!

Перейдіть за посиланням www.online.kadovik.ua, натисніть «Як отримати доступ» і заповніть відповідні поля!

Будемо раді знайомству з Вами!