контракт с главными врачами коммунальных учреждений


В июле 2011 года внесены изменения в Закон Украины «Основы законодательства об охране здоровья».
Так, ч.9 ст. 16 указанного Закона предусматривает, что руководители государственных, коммунальных учреждений здравоохранения назначаются на должность путем подписания с ними контракта.
Нужно ли переводить работающих врачей на контрактную форму трудового договора?

Матеріали до теми


Безвісті зниклий мобілізований працівник та виплата середнього заробітку
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством ...
Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» у смартфонах та планшетах
Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та ...