контракт с главными врачами коммунальных учреждений


В июле 2011 года внесены изменения в Закон Украины «Основы законодательства об охране здоровья».
Так, ч.9 ст. 16 указанного Закона предусматривает, что руководители государственных, коммунальных учреждений здравоохранения назначаются на должность путем подписания с ними контракта.
Нужно ли переводить работающих врачей на контрактную форму трудового договора?

Матеріали до теми


Інформація про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин як підстава для перевірки
Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до статті 1 Закону України від 24 березня 1995 року № ...
Засвідчення копій та витягів службових документів
Порядок виготовлення, засвідчення та видавання копій документів визначається інструкцією з діловодства установи. Установа має право засвідчувати копії документів, що створюються ...