Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Людочка
Зображення користувача Людочка.
4 січня, 2012 - 10:13
Сотрудник проработал год и использовал за этот год свой отпуск. Может ли он взять отпуск за следующий год наперед?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
4 січня, 2012 - 10:47
Так. Відповідно до ст. 10 Закону України «Про відпустки» щорічні відпустки за другий та наступні роки роботи можуть бути надані працівникові в будь-який час відповідного робочого року. Черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку. Конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов'язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну.
Людочка
Зображення користувача Людочка.
4 січня, 2012 - 12:59
дуже дякую за відповідь
лулу
4 січня, 2012 - 11:02
Доброго дня!! Підкажіть як бути в такій ситуації, складено графік відпусток на 2012рік співробітник пише заяву на відпустку на 2 к.д. у січні а в графіку відпусток в нього стоїть травень вересень як бути з графіком відпусток???
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
4 січня, 2012 - 11:53
Вважаю, що графік відпусток у цій ситуації немає необхідності змінювати.
Людочка
Зображення користувача Людочка.
10 січня, 2012 - 12:02
Можно ли брать 2 отпуска подряд, учитывая то, что один на 24 к.д. за прошлый год, а второй на 24 к.д. за будущий год (т.е. наперед)?