Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Юляшкін
3 листопада, 2017 - 20:54
Підскажіть будь ласка чи можливо переведення  працівника  з районної ради  головного спеціаліста, начальника загального відділу (це посадової особи місцевого самоврядування ) на роботу до ОТГ по переводу  (органи місцевого самоврядування)  без проведення конкурсу?
KlimenkoLyuda19...
людмила
27 листопада, 2017 - 16:18
також цікавить ця ж тема, але переведення з гол. спеціаліста відділу апарату райдержадміністрації на начальника від. кадрової служби апарату ОТГ.  Прочитала наступне: стаття 3 ЗУ "Про держслужбу" не поширюється на посадових осіб місцевого самоврядування. Керуватися треба ЗУ "Про місцеве самоврядування"
maybuk198_76214
9 лютого, 2018 - 10:56
Доброго дня)В органі місцевого самоврядування працює інспектор з питань реєстрації на 0,5 ставки та інспектор з юридичних питань на о, 5 ставки (який зараз знаходиться на лікарняному у звязку із вагітністю і пологами) як правильно їх оформити на повний робочий день, чи потрібний конкурс?
vika-shram_76529
17 березня, 2018 - 16:26
Доброго дня) працівник держ.служби пішла в декрет в 2013р. за старим законом посада була спеціаліст 1 категорії.Після прицняття нового зу про держ.службу в 2016 посаду перейменували на провідного спеціаліста я як кадровик прийняла її в 2017 р. на провідного тепер мені шиють корупцію. Хоча по всіх документах її робили провідним хоть і неможна було, як тепер бути? На посаді кадровика працюю тільки рік і така неприємність