Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

43 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
elena7713
30 жовтня, 2014 - 16:35
Згідно класифікатора посад державних службовців є посада "начальник відділу - головний бухгалтер". Постало питання як правильно записати посаду державного службовця: "начальник відділу - головний бухгалтер відділу фінансового забезпечення" чи "начальник відділу фінансового забезпечення - головний бухгалтер". Дана посада (начальник відділу - головний бухгалтер) входить до структури відділу. В журналі "Довідник кадровика" написано, що належність до структурного підрозділу слід наводити, продовживши речення після основної назви ппрофесії. Підскажіть будь ласка як бути? Дякую
Вікторія Василівна
31 жовтня, 2014 - 12:52
Начальник відділу - головний бухгалтер відділу фінансового забезпечення - у нас в державній установі посада звучить так.
kadrvin
10 листопада, 2014 - 12:51
Добрий День! Будь ласка дайте хтось зразок заяви на прийняття на роботу за суміщенням     
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
11 листопада, 2014 - 10:24
За суміщенням на роботу не приймають. Керуючись ст. 105 КЗпП, на працівника, який виконує на тому ж підприємстві основну роботу, за його згодою, покладають виконання додаткової роботи за іншою професією (посадою) на умовах суміщення.
Сливка
19 листопада, 2014 - 19:14
Добрий день. Чи потрібно письмове повідомлення працівника-майбутнього пенсіонера про виникнення права на пенсію реєструвати як вихідну кореспонденцію підприємства, а передану від Пенсійного фонду памятку майбутньому пенсіонеру (з якою треба ознайомити працівника) - як вхідну кореспонденцію?
Микола Іванович
2 грудня, 2014 - 16:28
Доброго дня! Прошу надати консультацію з такого питання: в даний час на заміщенні працівника, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, працює бухгалтер 2-ї категорії. Черед кілька днів вона звільняється на пенсію і посада, більш за все, декілька місяців (до виходу основного працівника) буде вакантною. Питання: чи потрібно вносити зміни в штатний розклад і замість бухгалтера 2-ї категорії включати бухгалтера?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
2 грудня, 2014 - 16:52
У штатному розписі повинна бути посада, яку обіймає працівник, що перебуває у відпустці для догляду за дитиною. На цю ж посаду необхідно було приймати за строковим трудовим договором іншого працівника на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною.
Микола Іванович
2 грудня, 2014 - 19:19
На той час штатний бухгалтер мав 2 категорію. Але, враховуючи те, що на заміщення було тимчасово прийнято працівника, який не мав ні відповідного стажу роботи, ні інших підстав для присвоєння 2-ї категорії - було прийнято рішення про включення до штатного розкладу замість посади бухгалтер 2-ї категорії посади бухгалтер. З часом прийнятому працівнику було присвоєно 2 категорю. А тепер, коли до часу виходу на роботу штатного працівника залишається декілька місяців, тимчасовий бухгалтер вирішила звільнитись. На мій погляд - якщо категорія присвоюється не посаді, а конкретному працівнику - то після його звільнення назва посади в штатному розкладі повинна бути без зазначення категорії.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
3 грудня, 2014 - 10:12
З Вашою думкою я частково згоден, але ж посади «Бухгалтер» і «Бухгалтер ІІ категорії» мають різний посадовий оклад, який обов’язково зазначається у штатному розписі.
Микола Іванович
4 грудня, 2014 - 20:20
Саме в цьому і полягає протиріччя між відділом кадрів та бухгалтерією. Адже в той час, коли посада більш за все буде вакантною, обов'язки відсутнього бухгалтера будуть розподілені між іншими працівниками, а разом з обов'язками і посадовий оклад, який у бухгалтера 2-ї категорії дійсно вищий.
Ленуська
22 січня, 2015 - 11:11
при провірці мені зробили зауваження, що форма табелю не відповідає вимогам Державного комітету статистики України. я користуюсь тебелем ф Т-13, чи є це грубою помилкою, якщо так, то де можна прочитати про те що, ф Т-13  не можна використувувати 
Вероніка Лісна
29 січня, 2015 - 12:14
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, які кадрові документи, повинна вести фізична-особа підприємець?
Промінь
Промінь
29 січня, 2015 - 14:59
ФЛП, зарегистрированное в установленном законом порядке, должно:
  • разрабатывать правила внутреннего трудового распорядка;
  • заключать трудовые договоры с наемными работниками;
  • вести табели учета использования рабочего времени;
  • вести трудовые книжки наемных работников;
  • соблюдать сроки хранения документации, передачи ее в архив и уничтожения.
kadrvin
2 лютого, 2015 - 10:59
Доброго дня. Будь ласка підскажіть чи має право Одинока мати (розведена), право на податкову соціальну пільгу? Та де це зазначено?
Юлькааа
3 лютого, 2015 - 11:47
Доброго дня! В мене до Вас є таке важливе запитаннячко,якщо є наказ для погодинників вважати вихідним днем наприклад 29-30 січня,скажіть будь-ласка оплата для них має проводитись відповідно пропорційно відпрацьованого часу,чи у них автоматично зменшується норма часу,і вони отримають повний оклад за їхню норму зменшену на цих 2 дні ????????7
kadrvin
10 лютого, 2015 - 09:53
Здравствуйте, к нам пришёл трудоустраиваться человек! В его трудовой книге нет записи о том что центр занятости прекратил выплачивать помощь по безработице. С его слов он давно уже её не получает пособия. Запись о начале виплаты от 17.12.2012. Что делать? По логике нужно что бы внесли запись об окончании выплат?  
MN.hr
26 березня, 2015 - 10:37
Центр занятости должен внести свою запись и закрыть с печатью ЦЗ. и после этого вы сделаете запись о приеме сотрудника на работу к вам.  
0лена
Зображення користувача 0лена.
Олена
3 березня, 2015 - 11:13
Здравствуйте! Пожалуйста, помогите разрешить спорный вопрос. Работник проработал в МЧС, уволился, через 2,5 года принялся снова, уволился снова и снова принялся менее чем через 1 год (ППЧ). Засчитывать ли первый период для выплаты надбавки за выслугу лет?
Альона Андрущенко
15 квітня, 2015 - 16:39
в нас посада називається "Начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради"
natali3000
4 травня, 2015 - 19:31
Добрий день! Підкажіть будь-ластка працівник був мобілізований 19.03.2014 року минув рік з дати мобілізації він не повернувся але родичі надали довідку про те, що він перебуває на лікуванні. Я зробила наказ про припинення виплати середнього заробітку з 19.03.2015 року. Зараз же на скільки я зрозуміла вступає в силу новий закон про гарантії мобілізованим які пребувають на лікуванні, полоні? Як у цьому разі бути, відміняти наказ?
Irishamala
Зображення користувача Irishamala.
5 травня, 2015 - 11:25
Добрий день. Підскажіть будь-ласка, головний лікар направляється на тематичне удосконалення. Чи підписує він сам на себе наказ про направлення на ТУ, чи це робить відділ кадрів? Допоможіть. Дякую.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
6 травня, 2015 - 10:13
Накази (розпорядження) підписуються керівником установи, а у разі його відсутності - посадовою особою, яка виконує його обов'язки.
Марина Лендел
16 червня, 2015 - 14:13
Доброго дня. Працівнику нашого підприємства суд присудив 30 годин громадських робіт. Які дії кадровика? Шо ставити у табель? Які документи чи підтвердження я маю вимагати від працівника? Дякую  
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
17 червня, 2015 - 09:57
Відповідно до п. 1.3 Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 19.03.2013  № 474/5,  громадські роботи порушники виконують у вільний від роботи чи навчання час.
natalia.m
4 липня, 2015 - 12:26
Доброго дня! У мене виникла така проблема. Я працюю секретарем в школі. У вересні-жовтні в мене дуже великий обсяг роботи, що за 8 год. робочого часу я не встигаю його виконувати через що змушена залишатися після роботи і працювати до пізна. Відповідно за ці дні, що я працювала після роботи я б хотіла взяти відгули влітку, в період канікул. Згідно Колективного договору мені надається лише 3 дні оплачуваної додаткової відпустки за ненормований робочий день, так як у мене стаж роботи до 3-х років. За вересень-жовтень я працювала після роботи не тільки 3 дні, а з дня в день майже місяць. Коли я з керівником поговорила стосовно надання мені відгулів, він мені відмововив, мотивуючи це тим, що немає наказу-підстави про те, що я працювала після роботи для надання мені відгулів. Звідси в мене виникло питання чи можливо законно оформити наказом мою роботу в післяробочий час, на основі якого потім взяти відгули.  Дякую за Вашу відповідь! 
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
8 липня, 2015 - 17:29
Відповідно до частини четвертої ст. 106 КЗпП «Компенсація надурочних робіт шляхом надання відгулу не допускається».
natalia.m
9 липня, 2015 - 19:45
Я працюю секретарем в школі. По посадовій інструкції в мене 5 денний робочий тиждень. Школа працює за 6 денним робочим тижнем. Чи являється порушенням законодавства, коли святковий день припадає на суботу, а мені кажуть в понеділок працювати?
Віточка
Зображення користувача Віточка.
@@@---@@@
16 липня, 2015 - 08:28
Чи потрібно проходити люстрацію заступнику сільського голови?    
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
16 липня, 2015 - 10:08
Відповідно до підпункту 10) пункту 1 статті 2 Закону України «Про очищення влади» заходи з очищення влади (люстрації) здійснюються щодо інших посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів державної влади, органів місцевого самоврядування. Заступник сільського голови є посадовою (службовою) невиборною особою органу місцевого самоврядування. 
Марина Толочко
17 серпня, 2015 - 13:47
Доброго дня! Які кадрові документи необхідні на підприємстві, щоб уникнути штрафу в разі перевірки. Та чи є обовязковою особова справа на кожного співробітника?  
Марина Толочко
17 серпня, 2015 - 13:47
Доброго дня! Які кадрові документи необхідні на підприємстві, щоб уникнути штрафу в разі перевірки. Та чи є обовязковою особова справа на кожного співробітника?  
Iris18
Зображення користувача Iris18.
21 серпня, 2015 - 09:23
Підскажіть, будь ласка, чи входить до педагогічного стажу робота методистом стації юних техників та вихователем ЖКО?
Iris18
Зображення користувача Iris18.
21 серпня, 2015 - 09:34
Скажіть, будб ласка, чи враховується до стажу на вислугу років педагогічним працівникам відпустка по догляду за дитиною до 3 років з липня 2011р по квітень 2014року?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
25 серпня, 2015 - 10:50
Керуйтеся затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 р. N 78 ПОРЯДКОМ виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти.  
Ангелочек
18 вересня, 2015 - 10:48
Доброго дня! В компанії працює інспектор відділу кадрів і зараз є вакантна посада  "Начальник відділу кадрів", але у неї немає вищої освіти (є тільки диплом молодшого спеціаласта) . Чи можна в данному випадку перевести цього працівника на посаду начальника? Досвід роботи більше 8 років на посаді фахівця/інспектора відділу кадрів.
Ангелочек
21 вересня, 2015 - 10:26
Доброго дня! Прохання експертів відповісти на питання: В компанії працює інспектор відділу кадрів і зараз є вакантна посада  "Начальник відділу кадрів", але у неї немає вищої освіти (є тільки диплом молодшого спеціаласта) . Чи можна в данному випадку перевести цього працівника на посаду начальника? Досвід роботи більше 8 років на посаді фахівця/інспектора відділу кадрів.
Zik
Зображення користувача Zik.
4 лютого, 2016 - 10:17
Доброго дня!  Прошу поради в такій ситуації: підприємство отримало поштою повідомлення про результати огляду МСЕК.  Встановлена група - друга.  Причина - загальне захворювання.  Висновок про умови та характер праці - "не может выполнять регулярные виды труда" Працівник не надав копію довідки МСЕК - "не выдали" Проте має ІПР, де не зазначено ні номера довідки, ні її дати.  В пункті "професійна реабілітація" зазначено "нетрудонаправлен" В пункті "трудова реабілітація" вказано " "не может выполнять регулярные виды труда" Що з ним робити без довідки? Так як можна ще зрозуміти "регулярные виды труда", окрім того, що, як на мене, всі роботи є регулярними?
familyking2010a...
Mari
9 лютого, 2016 - 13:09
Доброго дня! Допоможіть розібрати одне питання, я тимчасово виконую обовязки кадровика вже як рік переводити мене ніхто на основну роботу кадровика не збирається, доплату за виконання тимчасово кадровика не дає, я як би на постійному місті зав.канцелярією але по наказу виконую тим часово обовязки кадровика без доплати. Який період я можу виконувати обовязки тимчасово кадровика без оплати? чи є це порушення закону, це державна робота?
familyking2010a...
Mari
9 лютого, 2016 - 13:12
Ще одне питання, кадровик по закону України скільки має право мати в підпорядкуванні чоловік в музеї?
artemmisnik123_66650
Хай
11 лютого, 2016 - 00:55
Доброї ночі! Підскажіть, будь ласка, чи має право жінка, яка народила дитину, не перебуваючи в зареєстрованому шлюбі, і при цьому батько визнав дитину, на додаткову соціальну відпустку? Який законодавчий акт свідчить про це? Роботодавець заперечує надання вищевказаної відпустки, коментуючи це тим, що є факт отримання аліментів - це є прийняттям батька участі у вихованні дитини., але лист Мінпраці від 25.02.2015 № 76/13/116-15 коментує інше. як поступати в такому випадку працівнику? І чи може він при звільненні (скороченні) отримати компенсацію за всі роки невикористаної даної відпустки, початок роботи в установі з 06.12.2006?
av_rabota__65674
Світлана
15 лютого, 2016 - 22:03
До категорії одинокої матері належать: жінка, яка не перебуває у шлюбі та у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено в установленому порядку за вказівкою матері; вдова; жінка, яка виховує дитину без батька (у тому числі й розлучена жінка, яка виховує дитину без батька, незважаючи на факт отримання аліментів, i жінка, яка вийшла заміж, але її дитина новим чоловіком не усиновлена). Зазначене визначення терміну «одинока мати» застосовується тільки для надання пільг і гарантій, встановлених трудовим законодавством щодо відпусток. Батько тільки тоді може бути визнаний таким, що бере участь у вихованні дитини, коли він або проживає разом з дитиною, або є інші докази щоденної участі батька у вихованні дитини. Чинне законодавство не містить переліку документів, які потрібно пред’явити жінці, яка виховує дитину без батька, для отримання додаткової соціальної відпустки. Для підтвердження права на зазначену відпустку в цьому випадку може бути пред’явлено будь-який офіційно складений, оформлений та засвідчений в установленому порядку документ, у якому з достатньою достовірністю підтверджується відсутність участі батька у вихованні дитини. Це може бути: • рішення органів опіки та піклування або суду щодо участі батька у вихованні дитини; • акт, складений соціально-побутовою комісією, створеною первинною профспілковою організацією чи будь-якою іншою комісією, утвореною на підприємстві, в установі, організації або акт дослідження комітетом самоорганізації населення, в якому зі слів сусідів (за наявності їх підписів у акті) підтверджується факт відсутності участі батька у вихованні дитини; • довідка з навчального закладу про те, що батько не бере участі у вихованні дитини тощо. Чинне законодавство не містить переліку документів, які слід надати жінці, яка виховує дитину без батька, для отримання додаткової соціальної відпустки. Таким чином, для підтвердження права на зазначену відпустку в цьому випадку роботодавцю має надаватися будь-який офіційно складений, оформлений та засвідчений у встановленому порядку документ, у якому з достатньою достовірністю підтверджується відсутність участі батька у вихованні дитини. При звільненні має право отрмати компенсацію за невикористану відпустку за всі роки, а особливо при скороченні : з 2006 р.по 2009 -7 к.д.*4 роки= 28 к.д з 2010 р. по 2016 р.-10 к.д*7 років=70 к.д 28+70=98 к.д. Ваша компенсація при звільненні склала 98 к.д.
mariakr
4 жовтня, 2019 - 17:53
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо бухгалтер працює на умовах суміщення інспектором з кадрів, то при заповненні кадрових документів (наприклад, особової картки П-2, табеля) потрібно вказувати посаду " бухгалтер" чи "інспектор з кадрів"?
mariakr
4 жовтня, 2019 - 17:53
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо бухгалтер працює на умовах суміщення інспектором з кадрів, то при заповненні кадрових документів (наприклад, особової картки П-2, табеля) потрібно вказувати посаду " бухгалтер" чи "інспектор з кадрів"?