Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Зара
4 травня, 2012 - 07:54
Колеги, допоможіть, чи зараховується до державної служби стаж роботи в МВС, та навчання в Академії МВС України?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
4 травня, 2012 - 09:22
Згідно з п. 3 Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 р. N 283 робота в МВС зараховується до стажу державної служби, навчання в Академії МВС - ні.