Реєструйся

subscribe-20-07-2010

Untitled DocumentНовини

Міністр праці: “Я хотів би наголосити, що сьогодні будь-який наш громадянин, який оплачує комунальні послуги й вартість цих послуг буде більше, ніж 15% – буде отримувати державну допомогу… не більше 15% для працюючих і 10% для пенсіонерів і інвалідів становитиме вартість комунальних послуг, а решту держава відшкодовуватиме”.Актуально
Дозвілля
Гарячі теми форуму

Щорічні додаткові відпустки з кількох підстав надаються працівникам, професії та посади яких встановлено у цих списках позначкою “І”.
Але якщо додаткова відпустка поряд з цими, як одинокій матері, то вона надається також. Взагалі все залежить від підстав, за якими виникло право на отримання додаткової відпустки.

Клуб кадровика

… “Мне недостаточно платят за это”
В 99% случаев сотрудник, сказавший это, совершит ошибку. Все потому, что эта фраза принадлежит к самым распространенным отговоркам от работы. А самым популярным ответом на нее может быть: “Тогда увольняйтесь и ищите другое место для своего огромного нереализованного потенциала!”. “Фраза “мне за это не платят” или “мне недостаточно за это платят” может только вызвать раздражение шефа, а понять вас смогут лишь люди, которые считают, что вы правы, например, ваша мама”, – отмечают составители рейтинга.