test


Експерти журналу «Довідник кадровика» готують щокварталу УНІКАЛЬНІ ВИДАННЯ, що детально і вичерпно надають відповіді на найбільш актуальні і «гарячі» питання, що виникають у щоденній роботі кадровика.

Замовте або передплатіть «Довідник кадровика. СПЕЦВИПУСК» — найбільш повні зібрання практичної інформації, з поясненнями і рекомендаціями провідних експертів-практиків.

Редакція журналу «Довідник кадровика» формує тематику СПЕЦВИПУСКІВ відповідно до замовлень своїх передплатників.

Нам важливо знати, що цікавить саме вас! Запрошуємо до діалогу! Написати нам

Передплатний індекс: 99199

ЗНИЖКИ І ПОДАРУНКИ у комплекті: журнал «Довідник кадровика» + 4 тематичні журнали «Довідник кадровика. Спецвипуск»

Передплатний індекси комплекту: 95350

Найвигідніша передплата — в редакції! Для замовлення завантажте рахунок-фактуру

З питань передплати звертайтеся: (044) 568-5138, 507-2226, podpiska@mediapro.com.ua

1

квартал 2015
РОБОТА за цивільно-правовими договорами: плюси і мінуси

Роботодавець час від часу стає перед потребою поповнити штат, залучити до короткотермінової роботи осіб певної професії.

Є кілька можливих видів оформлення відносин.

Зокрема, укладення трудового договору або одного з видів договорів цивільно-правового характеру. Всі види цих договорів мають свої особливості і різні правові наслідки.

Які переваги й недоліки застосування договорів цивільно-правового характеру і що про їх адміністрування повинні знати кадровики?

2

квартал 2015
ДОБИРАЄМО назви посад і персонал для малого і середнього бізнесу

У виданні розглядається, де і як на підприємстві використовуються назви тих чи інших посад, які вимоги передбачено для окремих категорій працівників у різних сферах діяльності, які категорії працівників можна готувати безпосередньо на підприємстві.

Подано основні вимоги до професій у сфері виробництва хлібобулочної продукції, кондитерської і ковбасної продукції, меблів, ремонту автомобілів, будівництва, автоперевезень, готельної, ресторанної, рекламної справи, торгівлі, аптечної справи тощо.

3

квартал 2015
Між кадровою службою та оплатою праці: НОРМИ І НОРМАТИВИ ПРАЦІ

У спецвипуску буде подано практичні матеріали (від 70 до 80 %), а також теоретичні основи нормоутворення і застосування на практиці норм і нормативів праці.

Конкретні приклади з фотохронометражу, спостережень, хронокарт та інших способів нормування праці допоможуть правильно організувати роботу ваших працівників і оптимізувати їх чисельність.

4

квартал 2015
УСЕ ПРО АРХІВ на підприємстві

Мало хто з працівників кадрових служб не замислюється над упорядкуванням і зберіганням розпорядчих і облікових кадрових документів.

Звісно, їх зберігання — святе. А як правильно створити архів, які види документів і протягом якого часу вони мають зберігатися, за якою процедурою передавати документи до архіву?

Про все, що стосується архіву на підприємстві, можна дізнатися із спеціального видання.

Із питань придбання звертайтесь: (044) 526–5138, podpiska@mediapro.com.ua