6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Кущ
27 липня, 2011 - 19:07
Який запис робитьсяв трудовій книжці працівника у звязку з переходом на виборну посаду?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
28 липня, 2011 - 09:58
В трудовій книжці робиться запис "Звільнено у зв'язку з з обранням головою обднання профспілкового комітету тресту, п. 5 с. 36 КЗпП України." Зі зразками записів в трудові книжки, можна ознайомитись в Спецвипуску. Довідника кадровика "Заповнення і ведення трудових книжок " № 4, 2008 В. Рожнова.
TAMI
8 серпня, 2011 - 10:01
Скажіть, будь ласка, який запис повинен бути зроблений в трудовій книжці, при звільненні з роботи в зв'язку з призовом в армію?
silvia
8 серпня, 2011 - 10:13
звільнено у зв'язку з призовом на військову службу , п. 3 ст. 36 КЗпП
TAMI
8 серпня, 2011 - 13:08
Дуже дякую за відповідь, і в мене ще одне запитання: чи дійсна на сьогодні ця стаття закону: ЗУ "Про військовий обов’язок і військову службу" Стаття 21. Матеріальне забезпечення громадян України у зв'язку з призовом або прийняттям на військову службу 1. Громадянам України, які звільняються з роботи у зв'язку з призовом або прийняттям на військову службу, виплачується вихідна допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат.
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
9 серпня, 2011 - 12:14
В журналі «Довідник кадровика», 2010, № 01 опубліковано листа Міністерства праці та соціальної політики України заступник начальника юридичного управління - начальник відділу О. Туліної від 7 вересня 2009 року N 211/06/186-09 щодо виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу. Наводжу цитату з нього. «Частиною другою статті 152 Конституції України та частиною другою статті 73 Закону України "Про Конституційний Суд України" визначено, що закони, інші правові акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність. Таким чином, у зв'язку з втратою чинності тих положень закону, якими було внесено зміни до законодавчих актів, останні, на нашу думку, діють у редакції, що існувала до внесення змін, що визнані неконституційними. Стаття 44 Кодексу законів про працю України, у редакції, що діяла до прийняття Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік" від 28.12.2007 р. N 107, не передбачала виплати вихідної допомоги особам, трудовий договір з якими припиняється за пунктом 3 статті 36 КЗпП України. Водночас слід зазначити, що відповідно до статті 21 Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, виплачується грошова допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат за рахунок коштів державного бюджету в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.» Але, Кабінетом Міністрів України такого порядку не прийнято.