Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Ljubimova
3 грудня, 2013 - 11:10
Здравствуйте. Столкнулась с ситуацией, что работник принёс трудовую книжку в которой хорошо склеены клеем две странички (...8-9, 10-11, и потом 14-15) что делать в такой ситуации? Очень нуждаюсь в ответе.   
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
3 грудня, 2013 - 17:04
При влаштуванні на роботу працівники зобов'язані подавати трудову книжку, оформлену в установленому порядку. На мою думку, у даному випадку є підстава для відмови у прийнятті на роботу.
Кисла_Валентина
4 грудня, 2013 - 08:38
Шановний NAI!  Кадровик вправі відмовити кандидату в прийнятті на роботу, але ж який вихід із ситуації?. Що робити людині з такою книжкою? Куди  людина не піде, всі будуть  їй відмовляти.  Адже трудова - це основний документ для підтвердження стажу роботи. Наступить час оформлення на пенсію і що тоді?
Svetlanaaa
Зображення користувача Svetlanaaa.
4 грудня, 2013 - 10:37
На мою думку: Необхідно з`ясувати хто зклеїв сторінки. Якщо, це зроблено на попередньому місці роботи, то відправити особу на попередне місце роботи за дублікатом трудової книжки. Якщо, це зробити не можливо з будь яких причин, то запропонувати особі взяти довідки про період роботи з усіх попередніх місць роботи. Та завести нову трудову книжку. Так як надана трудова книжка зіпсована і продовжувати її буде незовсім коректно. Просто рука не підніметься зробити запис у такій трудовій книжці. А можно закрити на це очі і всеж таки зробити запис, так як пенсія буде призначатися за даними персоніфікованого обліку. Але повторюю це моя думка, я зробила саме так, тобто провела "розслідування" та внесла запис чи до дубліката трудової книжки, чи до нової трудової. А, для пенсії стаж враховується так: до 01.07.2000р. - за даними трудової книжки (будемо вважати, що це - загальний стаж); з 01.07.2000р. до 01.01.2004р. - за даними трудової книжки звірені з даними персоніфікованого обліку (загальний стаж) (якщо є розбіжності даних персоніфікованого обліку з даними трудової книжки органи Пенсійного фонду будуть вимагати додаткові документи); з 01.01.2004р. - стаж обчислюється незалежно від даних трудової книжки все згідно з даних персоніфікованого обліку (страховий стаж — згідно з проплати внесків до Пенсійного фонду),але звертають увагу на трудову книжку та відхилення її записів від даних персоніфікованого обліку.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
4 грудня, 2013 - 11:41
Цілком поділяю думку шановної «Svetlanaaa».