6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
avk.universum
2 липня, 2012 - 17:31
Работнику под расписку была выдана трудовая книжка, в указанный срок не вернул в отдел кадров, написал заявление на увольнение "за угодою сторін", заявление на увольнение не регистрируем, так как просим вернуть трудовую - он не хочет, принесу, когда увижу приказ... Директор не подписывает заявление так как он должен был передать склад за две недели, он его не передал, приказа никакого нет. Какие действия ОК в этом случае, как поступить, чтобы было по букве закона
Кисла_Валентина
6 липня, 2012 - 13:28
Вибачте, але Ви порушили букву закону, ще тоді, коли видали трудову книжку, а тепер запитуєте поради. У відповідності з Інструкцією... " трудова книжка видається працівнику ТІЛЬКИ У ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ".
nad-81
18 липня, 2012 - 18:16
Жодним нормативним документом не передбачено можливості тимчасової видачі під розписку трудової працівнику, який працює. На його прохання ВК має видати копію тр. кн., завірену у відповідному порядку. Видача книжки, як вийняток, можлива лише у зв"язку з призначенням або переоформленням пенсії (спільний наказ Мін. соц. праці та соц. політики та Пенс. фонду № 224/30 від 30 квітня 2002 року).
Alla_83
24 липня, 2012 - 09:44
На щастя у моїй практиці такого не було. А начальник мого відділу видала у тимчасове користування заступнику голови райдержадміністрації трудову книжку (як же тут відмовиш?). Він її також не повернув, сказав, що втратив. За що начальнику була оголошена догана... Тепер видаємо тільки копію.
Тамрико
18 липня, 2012 - 15:10
А он в заявлении писал :"Обязуюсь вернуть до ..."?Если да, то предлагаю написать ему письмо с просьбой вернуть трудовую и сослаться на его заявление, только письмо обязательно с описью и с уведомлением о вручении.
Ирина Коноваленко
Зображення користувача Ирина Коноваленко.
Щоб Ваші прагнення завжди були високі.
19 липня, 2012 - 22:29
Работник просит выдать трудовую книжку в Пенсионный фонд для оформления пенсии. Или для снятия ксерокопии. Как можно отказать? Выдаю под расписку с "обязуюсь вернуть".