Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Гор
28 лютого, 2012 - 22:42
Чи зобов*язаний власник приєднати щорічну відпустку до відпустки по вагітності та пологах жінці-працівниці?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
29 лютого, 2012 - 10:54
Стаття 180 КЗпП визначає , що у разі надання жінкам відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за заявою жінки приєднати до неї щорічні основну і додаткову відпустки незалежно від тривалості її роботи на даному підприємстві, в установі, організації в поточному робочому році.