Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Яким чином проводиться оплата праці педагогам групи продовженого дня?

Дата публікації: 10.11.2016

Порядок утворення, комплектування та органiзацiї навчально - виховного процесу групи продовженого дня встановлює «Положення про групу продовженогодня загальноосвiтнього навчального закладу», затверджене постановою КабінетуМiнiстрiв України вiд 05.10.2009 №1121.

Як i для iнших педагогiчних працiвникiв, робочий час вихователiв групи продовженого дня регулюється графiком роботи, складеним вiдповiдно до роботи такої групи та їхнього педагогiчного навантаження на тиждень, затвердженого тарифiкацiйним списком на початку навчального року.

Педагогiчне навантаження вихователя групи продовженого дня становить 30 годин виховної роботи протягом навчального тижня, що становить тарифну ставку (п.п. "є" п. 64 «Iнструкцiї про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 №102.

Оплата працi педагогiчних працiвникiв проводиться виходячи зi встановлених ставок зарплати (посадових окладiв) з урахуванням пiдвищень, фактичного обсягу педагогiчної роботи, доплат та надбавок.

Автор — Ганна Масловська, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно–правових актів Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Джерело: kirtu.gov.ua

Видання для кадровиків