6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Anne
4 червня, 2014 - 22:30
Доброго вечора! Як правильно написати відрахування учнів з ПТНЗ у трудовій книжці? Якщо писати: "Відрахований (-а) з числа учнів у звязку із закінченням навчання", то що зазначати у підставі (номер наказу чи номер і серію диплома)? Дякую.
galagano
5 червня, 2014 - 09:06
У підставі зазначати номер наказу про відрахування (п.2.16 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників).
Olga92
12 вересня, 2014 - 16:26
Доброго дня! В мене скалась така ситуація, що цього року закінчила 5-й рік стаціонарного навчання у ВНЗ(2009-2014рр.) , але на роботу не влаштувалась, планую стати на облік в центр зайнятості. Та нажаль трудової нема, а тому не знаю до кого звертатись щоб зробити запис про навчання у ВНЗ.  Жаль втрачати 5 років. Підскажіть,будь ласка)
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
18 вересня, 2014 - 14:40
Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV, який набув чинності з 1 січня 2004 року, введено поняття «страхового стажу».  З цього часу поняття «трудовий стаж» замінюється поняттям «страховий стаж» та є одним із основних факторів, що впливають на розмір майбутньої пенсії. Під страховим стажем розуміють період, протягом якого особа або її роботодавець сплачували страхові внески до Пенсійного фонду України. Навчання у вищому навчальному закладі до 1 січня 2004 року зараховується до трудового стажу і автоматично стає страховим стажем. Після цієї дати період навчання до страхового стажу не зараховується, оскільки навчальний заклад не сплачує страхові внески за студента. Цей період може бути зарахований до страхового стажу  тільки за умови добровільної сплати страхового внеску.
molodejka
22 вересня, 2014 - 13:14
Доброго дня! Як правильно зробити перший запис до труд.книжки, якщо хлопець ще навчається на 3му курсі і працевлаштовується у нас на 0,5ставки? Ставити початок навчання і залишити рядок для закінчення? А потім 2й запис про прийом на роботу?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
22 вересня, 2014 - 15:24
Запис про час навчання у вищому навчальному закладі після 1 січня 2004 року взагалі втрачає сенс. Див. відповідь від 18.09.2014 о 14:00.