4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Юля Б.
29 липня, 2013 - 15:39
Як правильно зробити запис в трудовій, якщо працівника прийнято на роботу на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку? Вказувати що це на час такої відпустки по догляду за дитиною до досягення нею 3-річного віку або просто прийнято на посаду з такого числа і звільнити як основний працівник буде виходити на роботу
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
29 липня, 2013 - 16:42
Прийняття працівника «Б» на роботу на період перебування працівника «А» у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку є для працівника «Б»  укладенням строкового трудового договору. Запис до трудової книжки про строковий характер трудового договору не вноситься. Записи до трудової книжки будуть відповідно такого змісту: «Прийнята на посаду бухгалтера» і «Звільнена у зв’язку з закінченням строку трудового договору, п. 2 ст. 36 КЗпП України».
Юля Б.
23 жовтня, 2014 - 13:59
Доброго дня! А якщо працівника прийнято на час перебування основного працівника на лікарняному по вагітності і пологах, то який запис правильно зробити? Заздалегідь дякую.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
23 жовтня, 2014 - 14:13
Записи до трудової книжки: Прийнято  на таку-то посаду.