Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

25 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Yulechka
1 липня, 2014 - 16:14
Добрий день! До нас звернулась громадянка з проханням зробити запис на титульній сторінці трудової книжки. Вона працювала на підприємстві, яке було при нашому підприємстві, тобто воно вже не існує. Перший запис у трудовій на тому ж підприємстві. На титульній сторінці крім підпису відповідального немає ніяких даних про власника трудової. В пенсійному їй сказали, що трудова не дійсна. Чим можна допомогти цій жінці? Дякую. І якщо це навіть існуюче підприємство, як можна зробити таке виправлення?
Кисла_Валентина
3 липня, 2014 - 07:42
  В трудовій книжці ніяких записів не робіть. Для пенсійного відділу видайте цій жінці архівну довідку про період її роботи на підприємстві  і  підтвердіть наказами всі реорганізації  (перейменування).
Юлія 08
Зображення користувача Юлія 08.
28 серпня, 2014 - 11:06
Доброго Всім дня! Зіткнулась з такою ситуацією.В нас на одній території діє 2 підприємства. Працівниця прийнята 01.10.13 р.на одне підприємство на неповний робочий день.03.10.13 р. прийнята на повний роб.день в другому підприємстві (на різні посади). Як правильно заповнити трудову книжку, бухгалтерію веду на обох підприємствах.Чи буде це сумісництво?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
28 серпня, 2014 - 14:56
Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної роботи, іншої регулярно оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи на тому ж або іншому підприємстві або у громадянина за наймом. Робота за сумісництвом, яка оформлена в установленому порядку, в трудовій книжці зазначається окремим порядком. Запис відомостей про роботу за сумісництвом провадиться за бажанням працівника власником або уповноваженим ним органом.
Innavika
22 вересня, 2014 - 14:54
Підкажіть будь-ласка...працівник згідно наказу був прийнятий на посаду 11.09 однак виплата з/п була здійснена 11.11 як правильно зробити запис у трудовій
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
22 вересня, 2014 - 15:12
Запис у трудовій книжці (графа 2) про дату прийняття на роботу повинен відповідати даті, яка зазначена у наказі про прийняття.
Yulechka
6 жовтня, 2014 - 13:49
Добрий день! Колишньому працівникові підприємства (працював в 1972 році) в пенсійному сказали виправити в трудовій книжці дату заповнення трудової. Чи можна робити такі виправлення і згідно чого? Дякую!
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
6 жовтня, 2014 - 16:29
У разі виявлення неправильного або неточного запису відомостей про роботу, переведення а також про нагородження та заохочення тощо, виправлення виконується власником або уповноваженим ним органом, де було зроблено відповідний запис (п. 2.6 Інструкції про порядок ведення трудових книжок).
Yulechka
7 жовтня, 2014 - 08:01
В тому і справа, що виправити потрібно на титульному аркуші тільки дату заповнення. Чи маємо ми право?
Валюша-1
9 жовтня, 2014 - 16:00
Инструкция о ведении трудовых книжек прочитайте
kadrvin
17 жовтня, 2014 - 11:44
Доброго Дня! Виникла наступна ситуація: попередня особа, яка займалась веденням трудових книжок, до свого звільнення допустила помилку у вигляді нечіткої печатки (відбиток тільки контурів печатки, назву товариства взагалі не видно) під записом Звільнення, та не встигла віддати її власнику. Зараз веденням трудових книжок займаюсь я. Як вийти з данної ситуації: зробити поряд чіткий відбиток цієї печатки, чи потрібно робити запис про те що попередній запис не дійсний? (дата, посада, причина, наказ правильні) Дякую. З Повагою.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
17 жовтня, 2014 - 11:58
Запис дійсний! Поставте поряд нормально печатку.
kadrvin
17 жовтня, 2014 - 12:22
Дякую за швидку відповідь!
kadrvin
17 жовтня, 2014 - 12:31
Щойно виявив ще одну проблему! Одразу 2 записи в ТК не вірні: Запис про звільнення з попереднього місця роботи, та наступний за ним запис про прийняття на роботу (вже на іншу фірму). В я кій послідовності робити записи про недійсніть попередніх?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
17 жовтня, 2014 - 12:46
Логічно було б зберігати хронологію, тобто спочатку про звільнення, а потім про прийняття. Але нагадую, що у разі виявлення неправильного або неточного запису відомостей про роботу, переведення а також про нагородження та заохочення тощо, виправлення виконується власником або уповноваженим ним органом, де було зроблено відповідний запис (п. 2.6 Інструкції про порядок ведення трудових книжок).
kadrvin
17 жовтня, 2014 - 13:37
Якщо, робити записи зберігаючи хронологію, то: Біля запису, про недійснять запису про звільнення з попередньго місця роботи потрібно поставити печатку підприємства з підписом директора? Та біля запису про прийняття на нову фірму (цитую запис: Запис № ** у графі 2 не дійсний. Прийнято на посаду (назва посади) 28.09.2014 ) також ставити печатку, чи вже при звільненні з посади?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
17 жовтня, 2014 - 14:13
1. Поставити печатку після правильного запису про звільнення. 2. У даному випадку печатка ставиться тільки у разі звільнення.
Путишина Альона...
11 листопада, 2014 - 09:32
Доброго дня! В мене виникла така проблема при заповнені трудової книжки,  Запис за 2012 рік є , потім мав би бути запис за 2013 рік , а я вписала відразу записс за 2014 рік, тобто один рік пропустила 2013р  . Чи можна після 2014 року записати 2013 року (воно буде не по послідовності)  як бути ? 
chavdar_alena
7 квітня, 2015 - 15:05
доброго дня!Підкажіть,будь ласка, як правильно зробити запис у трудову.Приймаю на роботу людину після 5-ти років навчання, з 2-ма дипломами бакалавра і магістра.Чи буде вірно,якщо я внесу запис : " з 01.09.2009 по 30.07.2013 навчавсяв ........" на підставі диплома бакалавсра,а нищче такий же запис з посиланням на диплом магістра?
Гальченко Елена...
8 квітня, 2015 - 15:05
Добрий день. Виникла проблема при заповненні трудової книжки прийнятої співробітниці - до цього часу на попередніх містах роботи записи в трудову здійснювались із ДУБЛЮВАННЯМ їх до другого розділу трудової "сведения про работу" тільки на російській мові. В якому розділі слід вчиняти запис? Тому що я, не перевірив заповнення першого розділу, вже зробила запис про прийняття в другому. Що робити в даному випадку?
darya.samoylenko.94
29 березня, 2017 - 12:37
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, при заповненні трудової поставила штапм організацій, але його зовсім нечітно видно! Чи можна поставити його ще раз? Це не буде порушенням чи помилкою? Дякую за відповідь! 
n.ivchenko_79144
3 жовтня, 2019 - 15:33
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, при заповненні трудової поставила штапм організацій, але його зовсім нечітно видно! Чи можна поставити його ще раз? Це не буде порушенням чи помилкою? Дякую за відповідь!
n.ivchenko_79144
3 жовтня, 2019 - 15:33
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, при заповненні трудової поставила штапм організацій, але його зовсім нечітно видно! Чи можна поставити його ще раз? Це не буде порушенням чи помилкою? Дякую за відповідь!
n.ivchenko_79144
3 жовтня, 2019 - 15:34
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, при заповненні трудової поставила штапм організацій, але його зовсім нечітно видно! Чи можна поставити його ще раз? Це не буде порушенням чи помилкою? Дякую за відповідь!
n.ivchenko_79144
3 жовтня, 2019 - 15:34
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, при заповненні трудової поставила штапм організацій, але його зовсім нечітно видно! Чи можна поставити його ще раз? Це не буде порушенням чи помилкою? Дякую за відповідь!