2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
olgmay
2 липня, 2013 - 19:04
Работнику нужно сделать запись в трудовой книжке о работе по совместительству. Под записью о приеме на основном месте работы ставится следующий порядковый номер и делается запись: Принят по совместительству на ООО"Предприятие" на должность исполняющего директора . Нужно ставить печать???? или когда работник уволиться поставить печать после записи об увоьнении????
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
3 липня, 2013 - 10:45
Відомості про роботу за сумісництвом (на тому самому або іншому підприємстві) заносять до трудової книжки за бажанням працівника за місцем його основної роботи. Запис роблять окремим рядком у графі 3 розділу «Відомості про роботу» трудової книжки без його нумерації на підставі довідки з місця роботи за сумісництвом, у якій зазначається: з якого числа прийнятий на роботу, коли звільнений, номери і дати відповідних наказів або копії цих наказів. Відповідно до п. 2.4 Інструкції про порядок ведення трудових книжок печаткою завіряються запис про звільнення (мається на увазі звільнення за основним місцем роботи), а також відомості про нагородження та заохочення.