9 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Ирина Власенко
26 вересня, 2013 - 20:05
Здрастуйте!! Підкажіть будь ласка, якщо я працювала за трудовим договором на приватного підприємця біля трьох років, то по звільненню з роботи мені повинні видати трудову книжку? До цього навчалась на заочній формі у ВНЗ і ніде не працювала. Керівництво у видачі трудової книжки відмовило, мотивуючи тим, що в мене залишися трудовий договір і при наступному працевлаштуванню я маю подати лише трудовий договір. Правильно так чи ні??? 
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
27 вересня, 2013 - 12:29
Відповідно до ст. 48 КЗпП трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації або у фізичної особи понад п'ять днів. Наказом Мінпраці та соцполітики від 08.06.2001 № 260 затверджено Порядок реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю. Відповідно до п. 14 цього Порядку записи про реєстрацію та зняття з реєстрації трудового договору дають право фізичній особі внести записи до трудової книжки працівника про прийняття та звільнення його з роботи.
Ирина Власенко
27 вересня, 2013 - 14:39
За відповідь дуже вдячна!!! Проте я дзвонила до свого роботодавця з проханням все ж таки віддати книжку, на що він відповів, що так як я вперше прийшла на роботу до ПП і трудової книги не було, то відкривати її роботодавець не буде, бо вона буде недійсною. Пообіцяли видати лише копію трудового договору, з яким, по їх словах, я можу влаштуватись на нову роботу. Підкажіть будь ласка, на якій основі ПП доводить свою правоту? Які подальші мої дії???
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
30 вересня, 2013 - 17:35
Питання щодо заведення трудової книжки приватним підприємцем — роботодавцем на працівника, який влаштовується на роботу вперше, залишається відкритим, тобто законодавством прямо не врегульоване, на жаль.  Див. http://kadrovik.ua/content/organ-zats-ya-kadrovogo-d-lovodstva-u-f-zichno-osobi-sub-kta-p-dpri-mnitsko-d-yalnost
Ирина Власенко
30 вересня, 2013 - 23:09
Я вам дякую за відповідь!
kantoor
2 жовтня, 2013 - 12:35
Здравстуйте! КАК ПРАВИЛЬНО ЗДЕЛАТЬ, КОГДА БЫЛА УТЕРЯНА ТРУДОВАЯ КНИЖКА? Была запись университета, потом работа на госслужбе, служба в ЗСУ Украины и работа в банке. Книжка утерялась. Сделать дубликат должна организация на которую я иду работать или организация на которой работал по последней записи?
kantoor
2 жовтня, 2013 - 12:50
Была запись университета, потом работа на госслужбе, служба в ЗСУ Украины и работа в банке. Книжка утерялась. Сделать дубликат должна организация на которую я иду работать или организация на которой работал по последней записи?
Oksa22
3 жовтня, 2013 - 11:45
дублікат втраченої трудової має видати та організація, яка її втратила
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
3 жовтня, 2013 - 17:40
Відповідно до п. 5.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок особі, яка загубила трудову книжку, за  її заявою видається дублікат трудової книжки за останнім місцем роботи.