Звільнення


Доброго дня!
Проконсультуйте будь ласка.
З 1 вересня 2011 року працюю викладачем в коледжі. Трудовий договір підписаний на 3 роки, до виходу основного працівника з декретної відпустки. Чи можу я звільнитися за власним бажанням? Якщо ні, то як краще це зробити?

Матеріали до теми


Безвісти зниклий мобілізований працівник та виплата середнього заробітку
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством ...