2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
irina-puseva
4 травня, 2011 - 14:23
В бюджетній організації на працівника відкрита кримінальна справа, розслідування ведеться. Працівник бажає звільнитися, за ст.38 п.1. Чи має право ми його звільнити?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
4 травня, 2011 - 15:27
Звичайно, можна звільнити за власним бажанням, ст. 38 КЗпП.