Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Елена2222
10 липня, 2018 - 13:28
Чи може працівник написати заяву за власним бажанням більше ніж за два тижні? Хоче звільнитися 30.07, а заяву напише 10.07! Чи правильно буде оформленний наказ в такому разі. Якщо ні, то чому не може. 
inna.o
11 липня, 2018 - 13:09
Олено, доброго дня! Ст.38 КЗпП України, повідомлення за 2 тижні, тоді заяву хай напише 9.07.18