Підприємці повинні платити ЄСВ на нові рахунку до 21 жовтня

16.10.2019
21 жовтня 2019 року — останній десь сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність та членами фермерських господарств за ІІІ квартал 2019 року.

Пропонується звільнення від сплати ЄСВ та нульова ставка ПДФО для працівників, молодших 27 років

15.10.2019
У Верховній Раді зареєстрували законопроект, що передбачає зменшення трудової міграції молодих спеціалістів за кордон та заохочення роботодавців сприяти працевлаштуванню студентів та молодих кадрів.

Разова безповоротна фіндопомога працівникам. Що з ЄСВ?

08.10.2019
Матеріальна допомога разового характеру, що надається підприємством окремим працівникам підприємства у зв’язку із сімейними обставинами, на оплату лікування, оздоровлення дітей, поховання, відноситься до інших виплат, що не належать до фонду оплати праці/

Самозайнятих осіб — пенсіонерів хочуть звільнити від сплати ЄСВ

26.09.2019
Самозайнятих осіб — пенсіонерів хочуть звільнити від сплати ЄСВ У стінах парламенту з’явився законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо усунення дискримінації за колом платників)» від 20 вересня 2019 року № 2166. Його мета — удосконалити норми чинного законодавства щодо нарахування та сплати ЄСВ особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

З’явилися тексти Законів про об’єднану звітність з ЄСВ і ПДФО

25.09.2019
На сайті Верховної Ради з’явилися тексти Законів щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи.

Трудовий кодекс і скасування ЄСВ — озвучено осінні плани нової влади

24.09.2019
Команда президента планує зменшити штрафи на бізнес, провести реформу Фонду соціального страхування та скасувати єдиний соціальний внесок. Одна з головних новин — подання до парламенту Трудового кодексу, який має прийти на зміну Кодексу законів про працю України.

Єдину звітність з ЄСВ та ПДФО буде запроваджено з 1 січня 2021 року

20.09.2019
Об’єднання звітності з ЄСВ і ПДФО дозволить скоротити кількість звітів для платників податків — страхувальників та зменшить витрати часу бізнесу на складання самої звітності.

Верховна Рада підтримала запровадження єдиного рахунку для сплати ЄСВ, податків і зборів

16.09.2019
Верховна Рада прийняла за основу законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (№ 1049).

Сторінки