Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Відпустка без збереження заробітної плати на півдня

25.04.2018
Чи можна надати відпустку без збереження заробітної плати на 0,5 (половину) робочого дня?

Чи може лікар надати медичну картку родичу хворого?

16.04.2018
До медичного закладу звернулася двоюрідна сестра та одночасно співробітниця хворого з проханням надати їй його медичну картку. Головний лікар відмовив

Чи звільняти працівника, призваного на строкову військову службу?

13.04.2018
Працівника підприємства призивають для проходження строкової військової служби. Такого працівника слід звільнити (п. 3 ст. 36 КЗпП) чи зберегти за ним робоче місце і платити середню заробітну плату як такому, що призваний на військову службу під час особливого періоду. Чи діє на сьогодні особливий період?

Етапи тимчасового переведення на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором (ст. 33 КЗпП)

11.04.2018
Відповідно до частини першої статті 33 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, допускається лише за його згодою. Проте частиною другою статті 33 КЗпП передбачено випадки, коли така згода не обов’язкова.

Чи можна видавати зарплату партами: юридичний детокс

На одному з українських телеканалів мені сподобалась новина: «Яким має бути новий освітній простір». Більше 1 мільярда гривень виділив Кабмін України на оснащення початкових шкіл, а саме на придбання мобільних меблів, які можна трансформувати під потреби кожного уроку, мультимедійного обладнання та заміну паперових підручників електронними книгами. Як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Якщо хтось буде інвестувати наші кошти в старі рішення… По-перше, я такого не допущу, а по-друге, будемо їм виплачувати заробітну плату старими партами».
06.04.2018

Щодо права на соціальну відпустку батька, що опікується особою з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи

Чи має право на додаткову соціальну відпустку працівник — батько (68 років), що опікується особою з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи віком 39 років? Чи таке право має лише дружина?
23.03.2018

Сторінки