Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Зміни для роботодавця та працівника після введення е-лікарняних

09.06.2021
В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний — такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

Укладання колективних договорів для ФОПів

30.03.2021
Пропонується передбачити можливість укладення колективного договору фізичними особами, які використовують найману працю, поширення дії положень галузевої угоди на всіх роботодавців галузі.

Реєстрація колективних договорів — роз’яснення Мінекономіки

11.03.2021
Роз’ясненням щодо суб’єктів, які повинні здійснювати повідомну реєстрацію колективних договорів в реорганізованих районах, а також в об’єднаних територіальних громадах

Структура і штатна чисельність підприємства та штатний розпис

25.11.2020
Сукупність всіх структурних підрозділів на підприємстві та система взаємозв’язків між ними утворюють організаційну структуру підприємства. Відповідно до частини 3 статті 64 Господарського кодексу України підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис. 

ЩО Ж ТО Є ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА?

16.06.2020
У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт № 3623 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі». Тож, вже тиждень про електронну трудову книжку не говорив тільки ледачий.

МОЗ підготувало зразок колдоговору для реорганізованих медзакладів

13.03.2020
Нові умови фінансування системи охорони здоров’я передбачають зміни у врегулюванні виробничих і трудових відносин у закладах охорони здоров’я, які за новими правилами трансформувались у комунальні некомерційні підприємства.

Сторінки