PRIME-ТЕМА: Вакансія

15.01.2020
Не допускайте дискримінації — це одне з правил при формуванні вакансії.

Що треба знати про договір аутстафінгу?

15.01.2020
До спеціалістів Головного управління Держпраці у Херсонській області надійшло звернення робітника, який відпрацювавши у фізичної особи — підприємця два місяці, не отримав ні заробітної плати, ні остаточного розрахунку при звільненні, ні трудової книжки. У чому ж може бути справа?

Випробувальний термін: права і обов’язки працівників

02.01.2020
При укладанні трудового договору може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається.

Призначення, переведення чи звільнення, — в особовій картці працівника

11.12.2019
Мінсоцполітики у листі від 12 грудня 2016 року № 1648/0/101-16/28 надало роз’яснення, що особову картку заповнюють на всіх працівників (у тому числі на сумісників) в одному примірнику на підставі відповідних документів: паспорта, трудової книжки, диплома, військового квитка тощо.

Порушення реалізації права на працю: підприємця оштрафовано за використання праці неоформленого працівника

11.12.2019
Систематична робота по три-чотири години на день декілька разів на тиждень за відсутності належного оформлених трудових відносин між підприємцем та громадянином.

Чи можна пропонувати працівнику роботу, яка заборонена за медвисновком?

04.12.2019
Держпраці у Хмельницькій області розповідає, що порядок та умови визначення потреб у зв’язку з інвалідністю встановлюються на підставі висновку медико-соціальної експертизи та з врахуванням здібностей до професійної і побутової діяльності особи з інвалідністю.

Дискримінація при відборі на роботу: чого не можна роботодавцю

26.11.2019
Роботодавець при прийнятті на роботу не має права обмежувати відбір кандидатів на вакансії за віком, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, також вимагати відомості про особисте життя.

Сторінки