Чотири правила для уникнення штрафу у 9446 грн за відмову в працевлаштуванні

21.02.2020
ДСЗ вказала, як діяти роботодавцям з метою уникнення негативних наслідків у разі відмови у прийнятті на роботу.

Електронний облік трудової діяльності працівника

13.02.2020
Наприкінці 2019 року, як часто бувало й раніше, законодавець «поклав під ялинку» чимало важливих змін. І однією з них для роботодавця стало запровадження електронного обліку трудової діяльності працівників. Як і з чого почати реалізацію цих новацій?

Працівника не можна звільнити, якщо роботодавець з самого початку знав про відсутність у нього освіти

13.02.2020
Один лише факт відсутності диплома про освіту не може слугувати підставою для звільнення працівника згідно з пунктом 2 частини першої статті 40 КЗпП, якщо роботодавець знав про відсутність належної освіти у працівника під час його прийняття на роботу.

Уряд затвердить типову форму контракту на держслужбі

12.02.2020
Також саме Уряд має визначити умови оплати праці держслужбовців, з якими укладають контракти.

Чи правомірно відмовити працівнику у прийнятті на роботу?

11.02.2020
17-річний учень професійно-технічного навчального закладу мав намір влаштуватись на роботу в період літніх канікул на підприємство з виготовлення отрутохімікатів, що використовуються в сільському господарстві. Але у відділі кадрів йому відмовили в прийнятті на роботу, посилаючись на його неповноліття та відсутність дозволу батьків на працевлаштування. Чи правомірна така відмова? З якого віку та за яких умов громадяни можуть самостійно укладати трудовий договір?

Кейс для кадровика: відмова в прийнятті на роботу

11.02.2020
17-річний учень професійно-технічного навчального закладу мав намір влаштуватися на роботу в період літніх канікул на підприємство з виготовлення отрутохімікатів, що використовуються в сільському господарстві. Але у відділі кадрів йому відмовили в прийнятті на роботу, посилаючись на його неповноліття та відсутність дозволу батьків на працевлаштування. Чи правомірна така відмова? З якого віку та за яких умов громадяни можуть самостійно укладати трудовий договір?

Преференції для роботодавців, які законно працевлаштовують своїх працівників

05.02.2020
Роботодавець може компенсувати 100 % витрат на сплату ЄСВ або повністю компенсувати зарплату працівника, яку він сплачував протягом року.

Щодо визначення нормативів робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю

23.01.2020
Забезпечення трудової діяльності осіб з інвалідністю є важливою соціальною функцією держави. У рішенні цього завдання беруть участь не тільки відповідні органи центральної виконавчої влади, місцевого самоврядування, але й усі підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності.

Сторінки