Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Повідомлення про прийняття працівника на роботу: подання через Електронний кабінет

16.11.2020
Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації).

Як роботодавцю легально оформити працівника для проходження стажування?

03.11.2020
Кожен роботодавець тлумачить поняття «стажування» по-різному. У КЗпП не міститься такого поняття. Прийняття на роботу осіб на «стажування» без проведення відповідної оплати є порушенням законодавства про працю і ознакою застосування примусової праці, використання якої заборонено статтею 43 Конституції України, законодавством з праці, нормами міжнародного права.

Встановлення випробування: пригадуємо зміни

29.10.2020
Ще у 2016 році набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо випробування при прийнятті на роботу» від 17 травня 2016 року № 1367-VIII (далі — Закон № 1367). Проте навіть сьогодні, через 4 роки після ухвалення змін, деякі кадровики користуються старими нормами.

Як надіслати повідомлення про прийняття працівника на роботу через Електронний кабінет?

09.10.2020
Режим «Введення звітності» приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету забезпечує можливість створення платниками податкової, фінансової, статистичної звітності, звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в тому числі Повідомлення, підписання і подання такої звітності до контролюючих органів.

Заява працівника vs штатний розпис: без чого неможливе прийняття на роботу

25.09.2020
1. Яким нормативно-правовим актом регулюється порядок прийняття працівника на роботу? 2. Чи передбачено цим документом обов’язок працівника написати заяву про прийняття на роботу? 3. Чи обов’язково складати на підприємстві штатний розпис?

За  роботу «стажистів» підприємство  оштрафовано на суму понад 94 тис. грн

23.09.2020
Під час інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених працівників перевірки інспектори праці виявили 2-х стажистів, які виконували трудові функції бармен-касира та офіціанта в суші-барів.

Сторінки