Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Незабаром з’являться нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю

18.06.2021
Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Серед головних стимулів Міністр Марина Лазебна назвала ...

Готовність роботодавців працевлаштовувати людей з інвалідністю зростає

11.06.2021
41% роботодавців готові працевлаштовувати осіб з інвалідністю понад встановлену державою квоту у 4% середньооблікової чисельності штатних працівників. Ще 4% роботодавців зовсім не бачать різниці під час працевлаштування людей з обмеженими можливостями та без будь-яких обмежень, для них головне — рівень кваліфікації і вмотивованості кандидата на посаду.

Правове регулювання роботи сезонних працівників

01.06.2021
Сезонними слід вважати працівників, які приймаються на сезонні роботи, тобто на роботи, які в силу природних і кліматичних умов виконуються не цілий рік, а протягом певного періоду (сезону), що не перевищує шести місяців, та які включені в перелік сезонних робіт, наведених в Списку сезонних робіт і сезонних галузей (затверджений постановою Кабміну 28 березня 1997 року № 278).

Чому представники відділів освіти громад не входять до складу конкурсних комісій з відбору директорів шкіл

28.05.2021
Одне із найпоширеніших питань, які доводиться чути в розмові з представниками відділів освіти: «Як так сталося, що ми не беремо участь у конкурсі з відбору на посаду директора школи? Адже нам потім з ним працювати!». Давайте проаналізуємо таку ситуацію і спробуємо розібратися, чи насправді це саме так.

Чи можуть завгоспи працювати за сумісництвом — Мінекономіки

19.05.2021
Керівникам держпідприємств, установ і організацій, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їх заступникам, забороняє працювати за сумісництвом пункт 4 постанови КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 3 квітня 1993 року № 245.

Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

18.05.2021
Отримати дозвіл на застосування праці іноземців чи осіб без громадянства на території України можна в регіональному центрі зайнятості за місцезнаходженням підприємства чи установи на заяву роботодавця чи його уповноваженого представника (за довіреністю).

Випробувальний термін для нового працівника

17.05.2021
Відповідно до статті 26 КЗпП при укладенні трудового договору може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається. Умова про випробування має бути застережена в наказі (розпорядженні) про прийняття на роботу.

Які особливості працевлаштування людей з інвалідністю

14.05.2021
Відповідно до вимог Кодексу законів про працю України особи з інвалідністю мають право на додаткові пільги та привілеї в порівнянні з іншими працівниками.

Легалізація працевлаштування — як довести факт трудових відносин

12.05.2021
Якщо трудовий договір між особою та підприємством не укладений, то трудові відносини по факту не закріплено — акцентують в Координаційному центрі з надання правової допомоги.

Сторінки