Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Депутат міської ради та заступник міського голови, чи можливо?

20.05.2021
Якщо заступник міського голови був обраний депутатом міської ради, то може виникнути питання чи не порушує такий публічний службовець обмежень передбачених законодавством. Наприклад, у частині суміщення та сумісництва. Крім того, чи може ця ситуація свідчити про реальний конфлікт інтересів у депутата?

Мінекономіки пропонує змінити гарантії для працюючих жінок з дітьми

14.05.2021
Мінекономіки не полишає надію реформувати трудове законодавство, але частинами, а не все відразу. Про це свідчить черговий законопроєкт, розроблений міністерством.

Захист трудових прав в умовах карантину

26.04.2021
На сьогодні кожна сфера суспільного життя зазнала впливу коронавірусної пандемії. Вона загрожує життю людей та піднімає безліч питань, що стосуються не тільки боротьби з епідемією у вузькому сенсі, а й всієї життєдіяльності суспільства. Деякі проблеми, які виникають через коронавірусну інфекцію, є актуальними і зараз, а саме дуже багато питань виникає на ринку праці.

Cпрощення регулювання трудових відносин

15.04.2021
15 квітня надано на ознайомлення ВРУ проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність»

Рівності трудових прав жінок і чоловіків

08.04.2021
Статтями 24 та 43 Конституції України встановлено, що не може бути привілеїв чи обмежень, зокрема, за ознаками статі, а рівність прав жінки і чоловіка забезпечується наданням жінкам рівних із чоловіками можливостей у праці та винагороді за неї, створенням державою умов для повного здійснення громадянами права на працю та гарантуванням нею рівних можливостей у виборі професії та роду трудової діяльності.

Робота за межами підприємства: дистанційна, вдома, роз’їзна

06.04.2021
Вийшов друком новий спецвипуск від журналу «КАДРОВИК.UA», темою якого стала робота за межами підприємства: дистанційна,вдома, роз’їзна .

Урядом схвалено підготовлений Мінсоцполітики законопроєкт щодо створення сприятливих умов для працевлаштування осіб з інвалідністю

01.04.2021
31 березня Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для працевлаштування осіб з інвалідністю».

Чи встановлюється випробувальний термін при прийнятті на роботу молодого працівника, який закінчив професійно-технічне училище?

31.03.2021
Молодий працівник, місяць, як закінчив професійно-технічне училище, тому при прийомі на роботу до нього не мав застосовуватись випробувальний термін. Прийняття на роботу молодого працівника з випробувальним терміном є порушенням законодавства

Праця осіб з інвалідністю

10.03.2021
Працівнику встановлена інвалідність ІІ групи, в посвідченні вказано про необхідність створення особливих умов праці. Що саме передбачає визначення «особливі умови праці» і хто може конкретизувати висновки МСЕК?

Сторінки