Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Про грошову допомогу держслужбовцям у разі поділу щорічної основної відпустки

20.04.2018
Законодавством не передбачено обмежень щодо кількості днів щорічної основної відпустки для виплати грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Особливості надання додаткової відпустки «чорнобильцям»

17.04.2018
На багатьох підприємствах, в установах, організаціях та у фізичних осіб працюють громадяни, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи: учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (громадяни, які брали безпосередню участь у ліквідації аварії та її наслідків) і потерпілі від Чорнобильської катастрофи (громадяни, які зазнали впливу радіоактивного опромінення).

Голова місцевої ради не повинен погоджувати свою відпустку

12.04.2018
Надання відпустки посадовим особам місцевого самоврядування, в тому числі голові, здійснюється шляхом видачі розпорядження сільського, селищного, міського голови про надання відпустки.

Відпустка та лікарняні для підприємця-єдинника

11.04.2018
Фахівці органів ДФС у Закарпатській області роз’яснюють чи звільняються від сплати єдиного податку та єдиного внеску на загальнобов’язкове соціальне страхування, платники єдиного податку першої або другої групи, які не використовують працю найманих осіб.

Право працівника на відпочинок – гарантується Конституцією

04.04.2018
Стаття 45 Конституції України гарантує кожному працівнику право на відпочинок. Це право забезпечується наданням днів щотижневого відпочинку, а також оплачуваної щорічної відпустки, встановленням скороченого робочого дня щодо окремих професій і виробництв, скороченої тривалості роботи у нічний час.

Щодо права на соціальну відпустку батька, що опікується особою з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи

Чи має право на додаткову соціальну відпустку працівник — батько (68 років), що опікується особою з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи віком 39 років? Чи таке право має лише дружина?
23.03.2018

Додаткова відпустка працівникам за роботу на персональних ком’ютерах

22.03.2018
Згідно з пунктом 1 статті 8 Закону України «Про відпустки» окремим категоріям працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, надаються щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці – тривалістю до 35 календарних днів.

Соціальна відпустка на дітей: чи вносити в графік та чи надавати колишній декретниці

19.03.2018
Cоціальна відпустка на дітей, що передбачена ст. 19 Закону про відпустки, не належить до виду щорічних відпусток, а тому на неї не поширюються норми щодо щорічних відпусток, крім випадків.

Сторінки