Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Особливості надання додаткової соціальної відпустки

16.10.2018
рацівниця використала додаткову соціальну відпустку за 2017 рік (як мати двох дітей віком до 15 років). У грудні цього ж року одній дитині встановлено інвалідність. Чи має право працівниця на додаткову соціальну відпустку...

Компенсація невикористаних днів відпустки у зв’язку з навчанням

05.10.2018
Оскільки тривалість додаткової відпустки у зв’язку з навчанням навчальні заклади встановлюють згідно з навчальним планом, вона може бути меншою, ніж гарантовано законодавством для...

Плануйте грудневий відпочинок у жовтні!

03.10.2018
Як відомо, з метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів та раціонального використання робочого часу Кабінет Міністрів України не пізніше ніж...

Додаткова відпустка у зв’язку з навчанням: у запитаннях і відповідях

24.09.2018
Пропонуємо вашій увазі готові рішення на складні запитання щодо надання «навчальних» відпусток, від Вікторії Ліпчанської...

ЧИ ПОВ'ЯЗАНИЙ ПЕРІОД «ДИТЯЧОЇ» ВІДПУСТКИ З ВІДПРАЦЬОВАНИМ ЧАСОМ У ПОТОЧНОМУ РОЦІ ТА З ДАТОЮ НАРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ?

18.09.2018
Відпустка на дітей може бути надана у будь-який час протягом календарного року незалежно від відпрацьованого часу і дати народження дитини – до або після. Наприклад, у працівниці двоє дітей, старшій дитині виповнилося 15 років у січні 2018 року.

Перший день відпустки припадає на вихідний

13.09.2018
Тривалість відпусток визначається статтею 5 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР (далі — Закон № 504), іншими законами та...

Відкликання працівника з відпустки

07.09.2018
КЗпП гарантує право працівників на відпочинок. Цим документом передбачається й можливість відкликання працівників з відпустки...

За період перебування у відпустці для догляду за дитиною додаткова відпустка за стаж державної служби не надається

07.09.2018
Відповідно до статті 58 Закону України "Про державну службу" N 889-VIII (далі - Закон) від 10.12.2015, що набрав чинності 01.05.2016, за кожний рік державної служби після досягнення п'ятирічного стажу державної служби державному службовцю надається один календарний день щорічної додаткової оплачуваної відпустки, але не більш як 15 календарних днів.

Щодо порядку обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпустки працівнику, який перейшов на інше підприємство за переведенням

06.09.2018
Відповідно до вимог ст. 24 Закону України «Про відпустки» у разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток за його бажанням повинна бути...

Порядок надання щорічних відпусток

06.09.2018
За частиною 10 ст.10 Закону України «Про відпустки» черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим..

Сторінки