11 найвпливовіших жінок у сфері HR-технологій


Редакція журналу «Довідник кадровика» зібрала акаунти і блоги 11 найвпливовіших жінок у сфері HR-технологій, щоб надихнути вас і поділитися сторінками, за якими варто стежити, аби бути в курсі всіх тенденцій і входити в це негласно існуюче рекрутингове жіноче співтовариство.

Меган М. Біро
Twitter / LinkedIn / Блог TalentCulture

Меган є засновницею досить відомої компанії TalentCulture. Працювала c Microsoft, Google, регулярно публікується в таких виданнях, як Forbes, Entrepreneur, Huffington Post. А ще її по праву називають одним з лідерів hr-tech руху в усьому світі (за версією всім відомого ресурсу Glassdoor). Huffington Post також включили її до списку «Топ-100 експертів у галузі соціального рекрутингу, за якими варто стежити в Twitter». Завдячуючи їй, можна отримати останню й найактуальнішу інформацію про соціальний рекрутинг.

Д. Т. О’Доннелл
Twitter / LinkedIn / Блог CareerRealism

Якщо ви ніколи не відвідували CareerRealism, то ви чимало втратили — це один із тих блогів, який може істотно допомогти кандидатам під час пошуку роботи, а рекрутерам при спробах зрозуміти логіку кандидатів. Тут немає ніякої «підсолодженої» інформації про працевлаштування — а тому така назва. А слоган у блоці ми б назвали найчеснішим за версією HR-mag: «Because every job is temporary».

Джессіка Меррелл
Twitter / Twitter blogging4jobs / Сам блог blogging4jobs / LinkedIn

Джессіка обіймає позицію віце-президента з управління талантами в компанії Advanced Group. Буквально днями вона почала там працювати. Крім того, Джесіку вважають одним з найавторитетніших спікерів у сфері соціального рекрутингу — вона найчастіше за багатьох колег публікується в Fast Company, Forbes, The Economist тощо.

Стейсі Донаван
Twitter / Cам проект / Блог Cтейсі

Чули про Fortune 500? Це рейтинг 500 найбільших світових компаній, критерієм складання якого є виручка компанії. Так ось — Стейсі консультує їх на предмет вибудовування стратегії соціального рекрутингу (серед них TripAdvisor, Zappos, Booking.com, Netflix). Її особистий блог давно перетнув  позначку в 1 млн відвідувань. Читаємо її і надихаємося на подвиги у рекрутинговій галузі.

Донна Свей
Twitter / LinkedIn

Якщо є на цій планеті людина, яка знає все про створення резюме, то це Донна. А ще вона є визнаним експертом з профілів в LinkedIn. Оскільки саме ці два інструменти поки що залишаються домінуючими під час комунікації кандидата і рекрутера, то її поради можуть серйозно допомогти вам у вашій роботі. Вона також регулярно публікується в Forbes, Time, Usa Today і CBS.

Сьюзан Лукас
Twitter / Профіль на Inc.com / Блог Evil HR Lady

Сьюзан Лукас, відома як Real Evil HR Lady (здається, це її нікнейм ще з початку 2000-х років, як і дизайн її блогу), вважається однією з найвпливовіших леді в hr-tech співтоваристві. Сьюзан тривалий час працювала в Pfizer (близько 6 років на різних позиціях), а тепер взялася за фріланс-допомогу різним компаніям. В її профілі на LinkedIn зазначено, що їй можна поставити будь-яке запитання навіть щодо hr-проблем і завдань невеликих компаній, а ще вона люб’язно згодиться дати пораду.

Кетрін Робінсон
Twitter / Twitter SourcingHat / LinkedIn

Засновниця власного «чарівного» агентства рекрутингу Sourcing Hat (за аналогією з капелюхом-персонажем книги Джоан Роулінг) і просто вельми цікавий персонаж нашої добірки — це Кетрін Робінсон. Її дуже цікавлять співбесіди і залучення співробітників — вона фахівець з рекрутингу онлайн. Відомий і авторитетний. Її клієнтами є Pepsi Co. і Verizon.

Джейкі Клейтон
Twitter / Twitter Recruiting Tools / Блог

Джейкі Клейтон, автор блогу RecruitingDaily. Тут завжди можна знайти десятки корисних інструментів для рекрутингу або просто статті, інфографіку, останні звіти. Раніше Джейкі переймалася також відомим ресурсом ERE (в нашій добірці блогів шукайте його) і була послом WITI (Woman in Technology International).

Дженніфер МакКлюр
Twitter / Проект DisruptHR / UnbridledTalent

Дженніфер МакКлюр — CEO однієї дуже цікавої невеличкої компанії, такої собі спільноти тих, хто переймається рекрутингом і HR і постійно вдосконалюється. Тобто це Disrupt. А ще у неї є власний ресурс, на якому вона викладає свої статті та ділиться враженнями від виступів перед публікою.
Кетрін Мінш
Twitter / The Muse / LinkedIn

Засновниця ресурсу The Muse знає про пошук роботи, ба навіть більше про пошук компанії, яка може стати другою домівкою, майже все. Спершу дівчина працювала в McKinsey, а потім вирушила до Руанди, в Малаві в рамках Clinton Health Access Initiative. Загалом The Muse — це величезний і дуже цікавий ресурс про компанії і для компаній, з вакансіями, з матеріалами і навіть можливістю знайти собі коуча. Кетрін входить у список 15 видатних особистостей у світі tech за версією Inc. За нею варто поспостерігати!

Cара Нам
Twitter / LinkedIn / Lever

Сара є творцем і засновником компанії Lever (ATS — applicant tracking system). Вона закінчила Стенфорд, потім працювала в Google. І ось вирішила зайнятися власною справою та отримати статус видатної персони на ниві HR-технологій.

Матеріали до теми


Бронювання військовозобов’язаних недефіцитних професій Міноборони не погоджує
В Мінагрополітики вказали на уточнення Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, ...
Вибухонебезпечні цехи зупинилися: як бути з працівниками?
На підприємствах харчової промисловості є вибухонебезпечні цехи. Вони швидко зупинилися, все законсервували від вибуху. Як бути з працівниками? За лютий ...
Працівник покинув місце роботи на території, де не ведуться бойові дії: як діяти роботодавцю
На адресу Управління Держпраці надходять звернення від роботодавців, щодо їх подальших дій у разі, коли найманий працівник в теперішніх умовах ...
Щодо обов’язковості штатного розпису
Як зазначено у пункті 1 частини першої статті 40 КЗпП, трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення ...