Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Читайте в газеті «Кадри і зарплата» № 15, 2018

Дата публікації: 10.08.2018

Створюємо первинну профспілкову організацію на підприємстві
З метою захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників у державних органах і органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, на підприємствах, в установах, організаціях, навчальних закладах можуть створюватись професійні спілки (профспілки). Профспілка — добровільна неприбуткова громадська організація, що об’єднує громадян, пов’язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання). Створення первинної профспілкової організації передбачає ряд певних заходів. Про це докладно — у статті.

Щодо правильності відображення посади «завідувача кафедри ВНЗ» у штатного розписі закладу
Чи можна додатково надавати завідувачу кафедри навчальне навантаження, якщо він призначається на посаду відповідно до штатного розпису саме як «завідувач кафедри»? Чи правомірним є виконання завідувачем кафедри — професором (завідувачем кафедри — доцентом) навчального навантаження професора (доцента) без додаткової оплати? Яким чином відображати у штатному розписі посаду завідувача кафедри: «завідувач кафедрою — професор», «завідувач кафедри — доцент», «завідувач кафедри»? Відповіді на запитання читача газети — в анонсованому матеріалі.

Щодо обчислення страхового стажу для оплати листків непрацездатності
Працівниця, в трудовій книжці якої немає записів (книжку втрачено), при настанні страхового випадку надала відділу кадрів підприємства довідку за формою ОК-7. З неї видно, що у 2011 і 2012 рр. працівниця працювала. Далі у 2013–2015 рр. зазначено нового страхувальника — Управління соціального захисту населення. Чи можна ці періоди зараховувати до страхового стажу для оплати листка непрацездатності, якщо в трудовій книжці нема записів, а в довідці вказано повні місяці страхового стажу?

Форма ОК-5 vs Відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
Працівниця перебувала у відпустці по догляду за дитиною до трьох років у 2014–2017 рр. Йшла у відпустку з нашого підприємства. Але згідно з довідкою за формою ОК-5 її страховий стаж було зараховано лише в січні 2016 р. Як правильно обрахувати страховий стаж для оплати листка непрацездатності?

Щодо пенсійного забезпечення громадян держав СНД
У разі застосування Угоди про гарантії прав громадян держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у галузі пенсійного забезпечення від 13.03.1992 при вирішенні спірних питань, пов’язаних із пенсійним забезпеченням, слід пам’ятати, що пенсійне забезпечення громадян держав — учасниць цієї Угоди та членів їх сімей здійснюється за законодавством держави, на території якої вони проживають. Статтею 6 цієї Угоди передбачено, що трудовий стаж, набутий на території будь-якої з цих держав, а також на території колишнього СРСР за час до набрання чинності цією Угодою, ураховується для реалізації права на пенсію громадянам держав-учасниць Угоди при призначенні пенсії, а розмір пенсії таким громадянам обчислюють із заробітку (доходу) за періоди роботи, які зараховуються до трудового стажу. Чи стосуються наведені положення Угоди не лише призначення пенсії, а й її перерахунку? Статтю підготовлено за матеріалами адміністративної справи № 686/4998/15-а Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.