Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Київ виходить із локдауна 1 травня — кому дозволять відновити роботу

Дата публікації: 29.04.2021

Уже із суботи, 1 травня, в Києві послаблять суворі обмеження — заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

Комісія з НС столиці ухвалила рішення про послаблення протиепідемічних заходів. Тепер слово за Державною комісією з НС, яка ще має ухвалити рішення про перегляд рівня епідемічної небезпеки та виведення столиці із «червоної зони.

Тож із 1 травня відновлять роботу заклади торгівлі, ТРЦ, ринки, ярмарки, заклади громадського харчування, спортивні зали та фітнес-центри. З цієї ж дати весь наземний громадський транспорт та метро відновлять перевезення пасажирів у звичайному режимі.

Працюватимуть Центри надання адміністративних послуг, які прийматимуть відвідувачів за попереднім записом через електронні сервіси.

Із наступної середи, 5 травня, відновлюється навчальний процес у закладах загальної освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах. Також знову прийматимуть документи для зарахування дітей у перший клас на наступний навчальний рік.

Проте на Великдень і поминальні дні посилять контроль за дотриманням карантинних правил. Будуть організовані додаткові патрулі Національної поліції та «Муніципальної охорони», які працюватимуть у місцях масового скупчення людей, у парках та скверах. Під час Великодніх свят та поминальних днів вони контролюватимуть ситуацію біля релігійних установ та на міських кладовищах.