Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

НАДС розроблено зміни щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців

Дата публікації: 29.04.2021

Відповідно до Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік НАДС розроблено проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад». Цим документом планується запровадити уніфіковані підходи до визначення структури та рівня оплати праці державних службовців. Наразі законопроєкт проходить процедуру погодження із заінтересованими державними органами та соціальними партнерами.

«Реформа оплати праці — єдиний правильний шлях зробити заробітні плати державних службовців прозорими та конкурентними. Адже рівень оплати праці є важливим фактором створення професійної державної служби. Наразі ж, маємо констатувати, що незбалансована система призвела до нерівності в оплаті праці держслужбовців та створила несправедливе соціальне розшарування. Тому НАДС активно працює над побудовою дієвої моделі оплати праці на основі класифікації посад», — зауважує Голова НАДС Наталія Алюшина.

 Так, проєктом акта пропонується підвищити конкурентоспроможність заробітної плати на посадах державної служби. Протягом п’яти років передбачається досягти від 70 до 90% розміру заробітної плати на посадах аналогічного рівня складності та відповідальності у приватному секторі. Це стане можливим шляхом запровадження класифікації посад, зміни підходів до планування видатків на оплату праці на основі єдиних правил, розрахункової величини для визначення мінімального розміру посадового окладу державного службовця та встановлення його на рівні не менше однієї мінімальної заробітної плати.

Також буде закладено дієвий механізм контролю за надмірною кількістю посад державної служби, які створюють додаткове навантаження на бюджет. Економія має бути спрямована на посилення ролі посадового окладу та зменшення варіативних складових заробітної плати.

Проєкт акта передбачає відкладене введення в дію починаючи з 2022 року. Повне набрання ним чинності передбачено з 2023 року.

Після погодження із заінтересованими сторонами законопроєкт буде подано на розгляд Кабінету Міністрів України, а після схвалення — до Верховної Ради України.  

Нагадаємо, наразі триває експериментальний проєкт щодо запровадження системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад. Пілот триватиме протягом 2021–2022 років. Його учасниками стали НАДС з територіальними органами, СКМУ, Міністерство фінансів та Міністерство цифрової трансформації.