Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

НАДС роз’яснює щодо скорочення строку попередження про наступне звільнення із займаної посади державної служби

Дата публікації: 06.09.2021

Національне агентство з питань державної служби опублікувало роз’яснення від 02.09.2021 р. № 138 р/з «Щодо скорочення строку попередження про наступне звільнення із займаної посади державної служби на підставі пунктів 1, 1частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (далі — Закон № 889-VIII).

Із текстом роз’яснення можна ознайомитись за посиланням: https://nads.gov.ua/npas/shchodo-skorochennya-stroku-poperedzhennya-pro-nastupne-zvilnennya-iz-zajmanoyi-posadi-derzhavnoyi-sluzhbi-na-pidstavi-punktiv-1-11-chastini-pershoyi-statti-87-zakonu-ukrayini-pro-derzhavnu-s.

Так, державного службовця, якого попереджено про наступне звільнення із займаної посади, може бути звільнено до закінчення строку попередження на підставі пунктів 1, 11 частини першої статті 87 Закону України№ 889-VIII, якщо він сам виявив бажання бути звільненим у визначений ним термін, шляхом подання заяви суб’єкту призначення або керівнику державної служби про скорочення строку попередження про наступне звільнення у довільній письмовій формі.

Частиною четвертою статті 87 Закону № 889-VIII передбачено, що у разі звільнення з державної служби на підставі пунктів 1 та 1частини першої цієї статті державному службовцю виплачується вихідна допомога в розмірі двох середньомісячних заробітних плат.