Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Пенсійний фонд змінив правила призначення та виплати пільгової пенсії

Дата публікації: 08.04.2021

Правління ПФУ постановою «Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 25 січня 2008 року № 3-2» від 3 лютого 2021 року № 2-1, тобто внесло зміни до власної постанови. Ключова зміна — у новій редакції виклали Порядок подання та оформлення документів для призначення пільгової пенсії та перерахування підприємствами та організаціями коштів на її виплату відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 937.

Указаний Порядок визначає механізм подання та оформлення документів для призначення пенсій окремим категоріям працівників, які за результатами атестації робочих місць працюють (працювали) в умовах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах за рахунок коштів підприємств, організацій та перерахування коштів на її виплату підприємствами, організаціями.

Нагадаємо, що пільгові пенсії за рахунок коштів підприємств та організацій можуть призначатися окремим категоріям працівників залежно від умов праці за результатами атестації робочих місць не раніше ніж за 10 років до досягнення віку, передбаченого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 9 липня 2003 року № 1058-IV. Перерахування коштів, необхідних для фінансування витрат на виплату пільгової пенсії підприємством, організацією, здійснюється до дня досягнення особою віку, передбаченого указаною нормою.