Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Продовжується робота над вдосконаленням конкурсного відбору

Дата публікації: 23.02.2021

Відбулася п’ята зустріч з вдосконалення конкурсної процедури представників служб управління персоналом, членів конкурсних комісій з СКМУ, ряду міністерств, ЦОВВ, ОДА, а також працівники НАДС та Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби.

Цього разу під час зустрічі латвійські колеги поділилися з учасниками власним досвідом процедури конкурсного добору на керівні посади. Зокрема, заступник начальника Управління політики державного управління Державної Канцелярії Латвії Катрі Вінтиса розповіла про усі етапи відбору кандидатів на посади державної служби. Зокрема, вона закцентувала увагу на ролі компетентнісного підходу для якісної оцінки відповідності кандидата та висвітлила деякі нюанси роботи Комісій з відбору.

Сучасні міжнародні тренди залучення, рекрутингу та відбору презентувала директор Латвійської школи державного управління Агіта Калвіна. Вона розповіла про досвід використання провідними компаніями різноманітних HR діджитал-інструментів та важливість формування бренду роботодавця. 

Завдяки отриманому міжнародному досвіду та зворотному зв’язку, учасники актуалізували перелік визначених раніше недоліків конкурсних відборів та напрацювали ряд ідеї для їх усунення і покрашення системи.

Під час наступної зустрічі працюватимуть над розробкою прототипів інструментів для реалізації напрацьованих ідей та рішень щодо удосконалення конкурсної процедури на державній службі. Нагадаємо, робота розпочалася з 22 січня і триватиме до 4 березня за підтримки міжнародних партнерів проєкту EU4PAR.