Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Робочі та вихідні дні травня 2021 року

Дата публікації: 30.04.2021

Статтею 73 Кодексу Законів про працю України (далі — КЗпП) визначено святкові і неробочі дні, які припадають протягом року. Відповідно до цієї статті у травні місяці встановлені такі святкові дні: 1 травня — День праці, 9 травня — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги), але крім цих вихідних цього року у травні є ще один вихідний день це Пасха (Великдень), що припадає на 2 травня. 

Відповідно до статті 67 КЗпП у випадку, коли святковий або неробочий день визначений статею 73 КЗпП, збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. У зв’язку з цим з’являться додаткові вихідні, а саме: 
• 1 травня (субота), вихідний переноситься на понеділок — 3 травня, 
• 2 травня (неділя), вихідний переноситься на вівторок — 4 травня, 
• 9 травня (неділя), вихідний переноситься на понеділок — 10 травня. 
Тому, кількість днів, робота в які не проводиться буде становити 13 календарних днів з них 10 — вихідних, 3 — святкові. Кількість робочих днів травня становить 18 календарних днів. 

Також не забудьте, що для працівників із 40-годинним робочим тижнем тривалість робочого часу у п’ятницю 30 квітня скорочується на 1 годину у зв’язку з святковим днем у суботу — 1 травня.